Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By kwiatek88 -  04 gru 2008, 17:04
 -------
#13403
W instrukcji obs³ugi napisano ¿e nie ma mo¿liwo¶ci awaryjnego otwarcia klapy wlewu paliwa sterowanej elektrycznie-nale¿y wezwaæ serwis!!!
W moich dotychczasowych autach w baga¿niku by³a linka awaryjnego otwierania.
Problem na razie nie istnieje ale kiedy siê zdarzy bêdzie za pó¿no!
Kiedy¶ w Octavii przymarz³ mi ten w³a¶nie rygiel i na stacji paliw pomóg³ w³a¶nie system awaryjnego otwierania czyli linka w baga¿niku.
A je¿eli np.spali siê silniczek steruj±cy ryglem?
Szczególnie interesuje mnie jaki sposób ma na to serwis???
Awatar użytkownika
By Bard -  05 gru 2008, 8:47
 -------
#13409
kwiatek88 pisze:W instrukcji obs³ugi napisano ¿e nie ma mo¿liwo¶ci awaryjnego otwarcia klapy wlewu paliwa sterowanej elektrycznie-nale¿y wezwaæ serwis!!!
W moich dotychczasowych autach w baga¿niku by³a linka awaryjnego otwierania.
Problem na razie nie istnieje ale kiedy siê zdarzy bêdzie za pó¿no!
Kiedy¶ w Octavii przymarz³ mi ten w³a¶nie rygiel i na stacji paliw pomóg³ w³a¶nie system awaryjnego otwierania czyli linka w baga¿niku.
A je¿eli np.spali siê silniczek steruj±cy ryglem?
Szczególnie interesuje mnie jaki sposób ma na to serwis???
ja mam poprostu zlamany rygielek, ktory jest i tak plastikowy wtedy nie ma takiego klopotu :)
Awatar użytkownika
By tygrysek -  05 gru 2008, 15:19
 -------
#13411
Bard pisze:
kwiatek88 pisze:W instrukcji obs³ugi napisano ¿e nie ma mo¿liwo¶ci awaryjnego otwarcia klapy wlewu paliwa sterowanej elektrycznie-nale¿y wezwaæ serwis!!!
W moich dotychczasowych autach w baga¿niku by³a linka awaryjnego otwierania.
Problem na razie nie istnieje ale kiedy siê zdarzy bêdzie za pó¿no!
Kiedy¶ w Octavii przymarz³ mi ten w³a¶nie rygiel i na stacji paliw pomóg³ w³a¶nie system awaryjnego otwierania czyli linka w baga¿niku.
A je¿eli np.spali siê silniczek steruj±cy ryglem?
Szczególnie interesuje mnie jaki sposób ma na to serwis???
ja mam poprostu zlamany rygielek, ktory jest i tak plastikowy wtedy nie ma takiego klopotu :)
¯eby¶ tylko nie mia³ k³opotu jak jaka¶ wredna nêdza jakiego¶ "cukru" dosypie .... choæ w sumie dla chc±cego nic trudnego:)