Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Etyl -  21 cze 2014, 9:07
 -------
#135395
Niedawno założyłem instalacje LPG. Niestety koło zapasowe zajmuje mi bardzo dużą część bagażnika.... Czy ktoś próbował zamontować węższą dojazdówkę (125mm) pionowo za tylnim siedzeniem? przycinając styropiany z bagażnika jest to wykonalne czy mimo to będzie blokować półkę? Jeśli komuś się udało to bardzo proszę o podrzucenie zdjęć tego wykonania ;)
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  22 cze 2014, 13:35
 lubelskie
#135509
Etyl pisze:Niedawno założyłem instalacje LPG. Niestety koło zapasowe zajmuje mi bardzo dużą część bagażnika.... Czy ktoś próbował zamontować węższą dojazdówkę (125mm) pionowo za tylnim siedzeniem? przycinając styropiany z bagażnika jest to wykonalne czy mimo to będzie blokować półkę? Jeśli komuś się udało to bardzo proszę o podrzucenie zdjęć tego wykonania ;)
A ile Ci zmierzyć dojazdówkę i wymierzyć czy wszystko będzie pasować ? nim tu otrzymasz odpowiedz minie kilka dni..
By Etyl -  23 cze 2014, 19:30
 -------
#135644
Właśnie problem jest taki że nie mam dojazdówki a pełno wymiarowe koło. Jeśli miałbym pewność że da się coś takiego wykonać to zacząłbym działać a tak to szkoda wyłożyć 300zł na dojazdówkę która i tak będzie przeszkadzać