Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By eRR -  23 cze 2014, 16:32
 dolnośląskie
#135622
Witam,

Dziś rano przed wyjazdem do pracy, postanowiłem przeczyścić przednią szybę. Naciskam wajchę do siebie i płyn leci na szybę, ale razem z nim dziwny odgłos. Wychodzę z auta a tam mała kałuża przy lewym przednim kole. Otworzyłem maskę, ale tam sucho. Kolejna próba spryskiwaczy i to samo. Miałem mało czasu, więc pojechałem do pracy. Kiedy wracałem, znów wypróbowałem spryskiwacze, tym razem przód i tył. Jednak tym razem już wszystko działało normalnie i nie było wycieku spod przedniego zderzaka. Zastanawiam się co to mogło być. Wcześniej nigdy tego nie było.

W piątek miałem wymieniany rozrząd. Możliwe, że mechanicy coś nawywijali. Z kolei po wymianie oleju, filtrów i płynów (w innym warsztacie) zaczęło mi coś szumieć podczas jazdy, jakby w kole. Ale to już na inny temat.
Awatar użytkownika
By Manios -  23 cze 2014, 16:38
 pomorskie
#135623
Sprawdź uszczelkę gumowa pod pompką zamontowana na pojemniku do płynu. Może niechcący ja ruszyli i jest nie szczelność. Można się do niej dostać prawdopodobnie przez kartkę prawego halogenu, tylko niewiem jaki masz zderzak.
By eRR -  23 cze 2014, 17:59
 dolnośląskie
#135629
Ale zbiornik na płyn spryskiwaczy mam po prawej stronie (siedząc w aucie to od strony pasażera), a ciekło po lewej stronie (po stronie kierowcy, siedząc w aucie).
By Kamel -  23 cze 2014, 19:01
 mazowieckie
#135636
eRR pisze:Ale zbiornik na płyn spryskiwaczy mam po prawej stronie (siedząc w aucie to od strony pasażera), a ciekło po lewej stronie (po stronie kierowcy, siedząc w aucie).
eRR załóż temat o aucie, wtedy będzie wiadomo czy masz spryski lamp, itd.
Może właśnie z lewego sprysku lampy Ci podcieka.