Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  07 gru 2008, 16:03
 pomorskie
#13441
witam

wczoraj Golfik zaladowany do pelna najedzonymi babami zawisl na czyms podobnym do lezacego policjanta , jakies czyszczenie rurociagow robili czy cos tam i dzieki takiemu wynalazkowi przeciagneli (w nim) waz z woda przez ulice , niestety jest cholerstwo wyzsze jakies 50% od normalnego progu a i baby ciezkie :) stad mam pytanie czy po takim lupnieciu cos moglo sie stac pod spodem ? dostal mysle pod przednim rzedem siedzen
Awatar użytkownika
By team-am -  07 gru 2008, 16:09
 łódzkie
#13442
Pewnie zawadzi³e¶ wózkiem lub poprzeczk± od wydechu. Najlepiej auto na kana³ i zobaczyæ, jednak jezeli jecha³es wolno i nie bylo jakies mega duzego zahaczenia wszystko powinno byc OK
By guzzi -  07 gru 2008, 16:39
 -------
#13444
Najni¿szym punktem podwozia jest os³ona plastikowa na ¶rodku samochodu z charakterystycznymi wypustkami. Je¿eli zahaczy³e¶ to byæ mo¿e t± os³on±.
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  07 gru 2008, 16:49
 pomorskie
#13445
baby z wozu koniom l¿ej , ale wina ewidetnie jest po stronie przero¶niêtego wynalazku panów od kanalizy .. niestety kanalika nie mam , moze przy okazji wymiany opon cos sie ogladnie na podnosniku , glownie chodzilo mi o to czy latwo jest cos uszkodzic na takie dosc rownej przeszkodzie , bo wiem ze wszelkie wystajace prety czy kamienie to juz na pewno problem
Awatar użytkownika
By maluszek -  08 gru 2008, 13:50
 mazowieckie
#13455
dolna os³ona silnika wisi do¶æ nisko, przynajmniej u mnie. ale ja mam sprê¿yny i stalow± os³onê silnika.

swoj± drog± wczoraj j± ogl±da³em i jak±¶ g³êbsz± szramê znalaz³em.