Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
#13472
Dzis w nocy najprawdopodobniej kto¶ chcial mi ukra¶æ spryskiwacz. ale sie naciol bo te oto zaslepki mialem przyklejone. Oderal jedna i zabral pozostawiaja mi tylko dziure:(
Czy ktory¶ z kolegow orientuje sie jaki nr ma ta zaslepka bo chce ja zamuwic grynkowana w servisie badz gdzie gdzie ja znajde i nanowo wklejic bo wyglada teraz paskudnie:( Jest zaznaczona nazdjeciu, wlasnie ta ukradli po prawej sronie od kierowcy.
Obrazek
By emiter -  09 gru 2008, 21:20
 łódzkie
#13473
XenosagaII pisze:Dzis w nocy najprawdopodobniej kto¶ chcial mi ukra¶æ spryskiwacz. ale sie naciol bo te oto zaslepki mialem przyklejone. Oderal jedna i zabral pozostawiaja mi tylko dziure:(
Czy ktory¶ z kolegow orientuje sie jaki nr ma ta zaslepka bo chce ja zamuwic grynkowana w servisie badz gdzie gdzie ja znajde i nanowo wklejic bo wyglada teraz paskudnie:( Jest zaznaczona nazdjeciu, wlasnie ta ukradli po prawej sronie od kierowcy.
Obrazek
W/g ETKI:

1K5 955 109 A GRU - lewa
1K5 955 110 A GRU - prawa

Wersje gruntowane, wiêc pewnie bez wizyty u lakiernika siê nie obejdzie.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  09 gru 2008, 22:40
 -------
#13475
O koledzy wielkie dziêki za numery, kupiê dodatkow± parê w zapasie. Lakiernik bêdzie grany jak najbardziej.
By martinez -  13 gru 2008, 23:06
 -------
#13498
to takie rzeczy kradna???
gdzie ci to ukradli
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  29 gru 2008, 9:41
 -------
#13726
Prawdopodobnie na osiedlu, mysleli ze mam spryski i dysze chcieli sobie wziac a tu zonk hehe...dobrze ¿e nie mialem:) Sasiadowi tez raz ukradli z 330 kombi zaslepki od sprysków to moje przypuszczenia:) ewidentnie widac podwa¿anie tego elementu. Ale dzi odbieram nowy polakierowany i komplet na zapas hehe
Ostatnio zmieniony 11 sty 2009, 23:39 przez XenosagaII, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By npb -  29 gru 2008, 13:52
 -------
#13730
XenosagaII pisze:hehe...dobrze rze nie mialem:) Sasiadowi tez raz ukradli z 330 kombi zaslepki od sprysków wiec z tad moje przypuszczenia:) ewidentnie widac podwarzanie tego elementu. Ale dzi odbieram nowy polakierowany i komplet na zapas hehe
we¼ to ch³opie popraw bo a¿ w oczy kole, co Ty dziecko neostrady?