Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By fredric -  11 lut 2009, 15:37
 mazowieckie
#14742
u mnie piskaly zawiasy drzwi po 2 tyg od zakupu i nie ma sie co przejmowac.reklamuj isofixy i gonic dziadow :) u mnie nalotu nie ma i wszystko wyglada lala.aczkolwiek nie podoba mi sie lakier na klapce od paliwa ale to inny temat.
Awatar użytkownika
By Tyson -  11 lut 2009, 18:40
 mazowieckie
#14743
zadzwonie do nich jutro i zobaczymy co powiedza, ale zapewne to zeby przyjechac i oni zobacza. Na pewno tak tego nie zostawie, bo to jest element bezpieczenstwa dla pewnych pasazerow :)
Spodziewalem sie, ze cos tam w niedlugim czasie wyjdzie, ale nie sadzilem ze az tak szybko. Bardzo mozliwe, ze te uchwyty wygladaly podobnie jak odbieralem od nich samochod.
A teraz banalne pytanie: czy moge jechac z ta usterka do innego serwisu, czy koniecznie tam gdzie odbieralem samochod? Pytam dla pewnosci. Pozdro
Awatar użytkownika
By dex -  11 lut 2009, 20:01
 śląskie
#14744
witam mój mk5 dobija mu pierwszy rok eksploatacji ale ci powiem ze mam to samo i zauwa¿y³em to zaraz po odbiorze kilka tygodni identycznie te zpinki wygladaj± ale zabardzo sie tym nieprzejmowalem ale teraz na przegl±dzie zglosze to zobaczymy co mi zaproponuja oprócz tego wszystko ok, jak do tej pory tych zaczepów nie u¿ywa³em ale sam by³em zdziwiony ze cos takiego w nowym samochodzie . :roll:
Awatar użytkownika
By Tyson -  11 lut 2009, 20:41
 mazowieckie
#14746
dex pisze:witam mój mk5 dobija mu pierwszy rok eksploatacji ale ci powiem ze mam to samo i zauwa¿y³em to zaraz po odbiorze kilka tygodni identycznie te zpinki wygladaj± ale zabardzo sie tym nieprzejmowalem ale teraz na przegl±dzie zglosze to zobaczymy co mi zaproponuja oprócz tego wszystko ok, jak do tej pory tych zaczepów nie u¿ywa³em ale sam by³em zdziwiony ze cos takiego w nowym samochodzie . :roll:
przynajmniej jeden ktory jednoczy sie ze mna :P ja na razie tez nie uzywam tych zaczepow, ale chodzi o fakt ze takie cos sie dzieje. Kiedy jedziesz na przeglad?
Awatar użytkownika
By liroyek -  11 lut 2009, 22:25
 -------
#14747
ja mam autko pol rolu i wszystko ok :) moze macie te z czasow "kryzysu" hehe

a tak na serio to jedz i reklamuj i powiedz gdzie ta wasza "niemiecka jakosc" :)
By Szpandel -  11 lut 2009, 23:05
 -------
#14749
fredric pisze:u mnie piskaly zawiasy drzwi po 2 tyg od zakupu i nie ma sie co przejmowac.reklamuj isofixy i gonic dziadow :) u mnie nalotu nie ma i wszystko wyglada lala.aczkolwiek nie podoba mi sie lakier na klapce od paliwa ale to inny temat.
Co do isofixów to jako¶ nie zwrocilem na to nigdy uwagi- wydaje mi sie ze u mnie jest wszystko w nale¿ytym porz±dku.

a lakier na klapce to faktycznie jaka¶ kpina:D


pozdr.
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  11 lut 2009, 23:56
 pomorskie
#14750
co do lakieru na plastikach to zwroccie uwage na spoiler (lotke) na tylniej szybie , u mnie ma duzo wiecej rysek niz np. dach
Awatar użytkownika
By maluszek -  12 lut 2009, 2:11
 mazowieckie
#14752
Tysonq pisze:Jezeli wyjme kanape to ten pret zostanie i biegnie on o calej dlugosci siedziska? i jak to zdemontowac wyjac kanape? zapewne w przedniej czesci sa zatrzaski, ale jak wyjac od strony isofix'ow?
Uchwyty ISOFIX s± czê¶ci± karoserii.

U mnie na blogu s± gdzie¶ foty wyjmowania tylnej kanapy. Wyjmowanie tych plastików przy isofixach to prawdziwa katorga. Reszta to piêæ sekund.

Jak masz gwaracjê, to jed¼ do ASO, ale nie zdziwiê siê, jak wezm± glancszmatê i wyczyszcz± nalot, albo po prostu zetr± zwyk³± szmat±.
Awatar użytkownika
By Tyson -  12 lut 2009, 8:40
 mazowieckie
#14755
tylko tego nie da sie wytrzec zwykla szmata, no chyba ze najpierw psiukna jakims specyfikiem np wd40 ktory zlikwiduje ten nalot, ale tylko na jakis czas, bo jezeli element koroduje to niczym tego nie wyczyszcza.