Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
#15108
witam
w poniedzialek mam oddac autko to malowania maski (na gwarancji- autko mam od lipca) mam plamke na masce, co wkurza :) wiec beda malowac, mam nadzieje ze nie uwala :)
pytam goscia o auto zastepcze a on ze to naprawa gwarancyjna i ze wynajecie auta to 110 zl dziennie, ze kulczyk polska im nie zwraca i nie dadza :(

jak to jest ??

pomozcie :)
Awatar użytkownika
By krz_p -  23 lut 2009, 13:41
 wielkopolskie
#15112
niestety auto zastêpcze przys³uguje jedynie jak auto trafi do serwisu na lawecie
Awatar użytkownika
By liroyek -  23 lut 2009, 14:28
 -------
#15115
martwi mnie to troche :( w sumie to on powiedzial ze 3 dni - ale przy dobrych wiatrach :( pewnie sie wydluzy na tydzien, wiecie jak to jest, bez auta jak bez reki ;)
Awatar użytkownika
By Tyson -  23 lut 2009, 21:58
 mazowieckie
#15123
poszukaj takiego serwisu ktory da Ci samochod zastepczy. na poczatku lutego oddawalem seata do serwisu zeby wymienili tylny zderzak (z OC sprawcy). od samego poczatku powiedzialem ze chce samochod zastepczy i dali mi bez problemu, mialem dostac ibize albo fieste - dostalem fieste, ale jaki by nie byl to mialem czym jezdzic, a golf stal w garazu :lol: jak odbieralem samochod i gadam z kierownikiem serwisu czy faktura za samochod bedzie wystawiona od razu czy pozniej, bo chcialem zeby to ubezpieczalnia pokryla i koles do mnie mowi, ze samochod zastepczy to jest ich dobry gest w strone klienta! normalnie nie wiedzialem co powiedziec i szczeka mi opadla. Samochod nie byl u nich ani kupowany, ani razu serwisowany. Aby wiecej takich serwisow! :)
Awatar użytkownika
By liroyek -  23 lut 2009, 22:08
 -------
#15124
taich serwisow jest naprawde malo ;) te 110 zl to juz po 50% rabacie dla klienta serwisu :)
Awatar użytkownika
By Tyson -  23 lut 2009, 22:37
 mazowieckie
#15127
no to ladnie sobie licza... moja propozycja jest taka, zeby podzwonic po serwisach i popytac co i jak, moze ktorys oferuje samochod. Kto pyta nie bladzi :)
By Jedi -  23 lut 2009, 23:13
 -------
#15129
dok³adnie tak jak pisze krz_p - samochód zastepczy tylko w przypadku, kiedy auto zostanie przywiezione do serwisu na lawecie. W innym wypadku za auto zastêpcze trzeba p³aciæ.

Raz skorzysta³em z auta zastêpczego, swego czasu kiedy walczyli z moj± skrzyni± w serwisie, nie wiem po co otworzyli szyby, których pó¼niej...nie mogli zamkn±c, dniówka siê koñczy³a, wiêc auto musia³o w serwisie zostaæ na noc. Przyznam, ¿e troche siê zdenerwowa³em na nich t± sytuacj± i ³askawie dali mi auto zastêpcze...brudn± Skode Fabie pod której fotele musia³em pod³o¿yæ gazety, ¿eby sobie ubrania nie wybrudziæ, ¿enada. :?
By Domi -  05 mar 2009, 18:08
 mazowieckie
#15419
samochod zastepczy przysluguje....
ale tylko jesli auto zostalo kupione w sieci Kulczyk Tradex
i przyjedzie na lawecie....

inaczej musisz dzwonic na hotline do panstwa gdzie zostalo kupione :)
Awatar użytkownika
By liroyek -  05 mar 2009, 18:19
 -------
#15420
kupilem w polskim salonie :)

jaksie okazalo nie bylo malowania :) mialo byc ale sie okazalo ze to jakas zywice i polerka zaltwila sprawa :) jak sie ciesze ze nie musialem im zostawiac auta :D

Magro tychy :) narazie jestem zadowolony :)