Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By sq6jns -  05 kwie 2009, 0:17
 -------
#15996
Dok³adnie jak w temacie, przy otwieraniu drzwi i zamykaniu w ró¿nym po³o¿eniu drzwi (stopniu otwarcia) co¶ czasem strasznie strzela. Dzieje siê tak jedynie przy drzwiach kierowcy. Smarowanie nic nie daje, oglêdziny nie wykazuj± aby drzwi opad³y na zawiasach. Nie ma tez problemu z ich zamykaniem i otwieraniem. Tylko ten d¿wiêk co¶ jakby strzelaj±ca blacha. Czy kto¶ z was spotka³ siê z tym problemem ??

Kiedy¶ mia³em Opla i tam takie trzaskanie wskazywa³o na uszkodzony ogranicznik drzwi. Tutaj auto ma dwa lata akurat skoñczy³a siê gwarancja pozycje przy otwieraniu drzwi dzia³aj± sprawnie, wszystko jak nowe ale jednak...
By maxoff77 -  05 kwie 2009, 23:03
 -------
#16009
no to jest nas dwóch, u mnie dzieje siê to sporadycznie i wydaje mi siê ¿e jest to od syfu jaki siê zbiera przy zawiasach. po ostatnim przegl±dzie LL jakby zanik³o ca³kowicie. dodam ¿e te¿ drzwi kierowcy. pozdro.
By sq6jns -  06 kwie 2009, 1:04
 -------
#16011
To raczej nie bêdzie syf. Tym bardziej ze ta dolegliwo¶æ pojawi³a siê w moim Golfiku po myciu. I w obecnej chwili smarowanie nie przynios³o efektu. Otwieram drzwi i w po³owie trzask, zamykam drzwi i czasem dwa trzaski czasem tylko jeden w po³owie zamykania. Niestety gwarancja mi siê skoñczy³a w grudniu. Tak czy siak muszê to zrobiæ na w³asny koszt.
Awatar użytkownika
By Bard -  06 kwie 2009, 10:23
 -------
#16017
sq6jns pisze:To raczej nie bêdzie syf. Tym bardziej ze ta dolegliwo¶æ pojawi³a siê w moim Golfiku po myciu. I w obecnej chwili smarowanie nie przynios³o efektu. Otwieram drzwi i w po³owie trzask, zamykam drzwi i czasem dwa trzaski czasem tylko jeden w po³owie zamykania. Niestety gwarancja mi siê skoñczy³a w grudniu. Tak czy siak muszê to zrobiæ na w³asny koszt.
po myciu? przesmaruj i bedzie OK.
Jesli mowisz ze smarowales i to nic nie dalo to niech to przesmaruje ktos kto wie co to smarowanie :)
By sq6jns -  16 kwie 2009, 3:04
 -------
#16213
Uda³o sie rozwi±zaæ problem. Niestety w czasie mycia myjka ci¶nieniow± musia³em wymyæ smar z trzpienia zawiasu drzwi. Po przesmarowaniu cisza.