Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Maniek_04 -  06 maja 2009, 15:09
 -------
#16675
Witam.

posiadam Golfa V 2004r 2.0tdi w wersji sportline i mój problem tkwi w tym ze chcia³ bym zmieniæ przedni zderzak a dok³adnie chcia³ bym go zmienic na taki http://www.allegro.pl/item619229438_vw_ ... 5_gti.html
tylko ten zderzak jest z miejscem na soczewki a ja w swojej wersji nie posiadam soczewek i moje pytanie d±rzy do tego czy jest mozliwo¶æ zmienienia tych kratek bocznych na np od GT lub GTI czy od Jetty miejwiecej jest podobna tylko bez miejsca na soczewkê tylko nie wiem do konca czy bedzie pasowa³.
Te kratki ktore mia³ bym kupic do tego zderzaka wygl±da³y by miejwiecej tak: http://mariusz.kaczmarczyk.fm.interii.pl/TFL_1.jpg

Z góry dziêki i sorry za g³upie pytania.
Awatar użytkownika
By team-am -  06 maja 2009, 17:00
 łódzkie
#16678
Gdyby to by³ orygina³ takie kratki podchodza bez problemu, jedne wyjmujesz, drugie wk³±dasz. Ogolnie odradza³bym Ci kupowanie tego nieoryginalnego zderzaka, wiadomo jak to z podróbkami, wszystko niby idealnie pasuje a pozniej tu odstaje tam odstaje. Inna kwestia, na jednym zdjeciu sa kratki od GTI na drugim kratki od zwyklego zderzaka, poza tym nie masz w zderzaku mozliwosci zamontowania spryskiwaczy, dolny spoiler stanowi jedno¶æ, w przypadku gdyby¶ porysowa³ od spodu itp co sie czêsto zdarza, nieciekawie by³oby to malowaæ.
Wed³ug mnie lepiej kupic oryginalny uzywany na allegro zderzak + pas przedni od GTI, wyjdzie tyle samo lub mniej. Nigdzie nie jest napisane ¿e kratki i atrapa jest w cenie :wink:

Pozdr
Awatar użytkownika
By team-am -  06 maja 2009, 19:10
 łódzkie
#16685
Dokladnie chodzi o ten pas, tylko najlepiej nie uszkodzony :wink: Odnosnie przekladki jest sporo informacji na forum, znajdziesz odp na to i inne pytania

Pozdr
By juras5 -  06 maja 2009, 20:07
 -------
#16686
kup uzywany na allegro, ale ORYGINALNY. wszystkie te super plastiki to jedno wielki glowno.

a kratki te co sa na zdjeciu dostaniesz bez porblemu w ASO.
(tylko te na zdjêciu s± odciête po jednym ¿eberku, w celu dopasowania LEDów od S6 - tak samo robi³em)

pasa nie musisz kupowaæ nowego, wystarczy mini szlifierka zebrac w 4 miejsciach troche plastiku i wszystko pasuje!

pozdro!
By adrin -  06 maja 2009, 23:33
 -------
#16695
ja tez mam przerobiony przodzik zderzak od jetta i pas przedni, mia³em styczno¶æ z nie oryginalnym zderzakiem i powiem tak: je¶li chodzi o pasowanie skorupy wszystko super ale chrom o jaka¶ masakra na tych zderzakach odstaje strasznie i jest miêkki ma³y kamyczek i ca³y chrom pogiêty a tak to tak jak poprzednicy orygina³ i juz, tylko uwa¿aj bo robi± tez tak jak mowilem skorupa oryginalna ale chromy i listewki podróba !
By Maniek_04 -  06 maja 2009, 23:37
 -------
#16696
Dziêki wielkie za info.

A przy zderzaku od Jetty lub GTI nie bede mia³ problemu ze spryskiwaczami na refrektory?? tzn czy moze cos nie pasowaæ.