Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By martinez -  15 maja 2009, 22:44
 -------
#16813
chce sie poradzic, uslyszec rozne opinie.

auto ma 13tyskm a wiec swieze, bylem w ASO ( dwoch) z takim oto problemem:
przy wlaczonym silniku,jak naciska sie sprzeglo i odpuszcza w komorze silnika za kazdym razem slychac jakis dzwiek metaliczny jakby jakies pukniecie.
w srodku prawie tego nie slychac - naprawde trzeba sie wsluchac.
w niczym to nie przeszkadza podczas jazdy.

i teraz moje pytanie - czy ruszac to - w aso powiedziano mi ze trzeba zdejmowac skrzynie i robic juz teraz czy czekac jeszcze - mam jeszcze rok gwarancji.
W aso uslyszalem ze zdjecie skrzyni jest to ingerencja a auto takie swieze ze teraz nie warto, zeby poczekac jeszcze.
jak myslicie poczekac czy robic juz teraz?
Awatar użytkownika
By Tyson -  15 maja 2009, 23:11
 mazowieckie
#16816
z jednej strony dobrze Ci radza, bo moze warto poczekac, az objawy beda bardziej odczuwalne, ale z drugiej strony znajac podejscie ASO chca klienta przetrzymac zeby gwarancja minela...
Tak zle, tak niedobrze.
Awatar użytkownika
By fredric -  16 maja 2009, 8:01
 mazowieckie
#16818
Nie ma co czekaæ, moim zdaniem bêdzie to przeci±gane do koñca gwarancji a potem dupa blada. Zatrzymaj siê gdzie¶ na parkingu zadzwoñ po asistance na gwarancji, mówi±c ¿e boisz siê dalej jechaæ aby siê co¶ nie urwa³o. Przynajmniej dostaniesz auto zastêpcze na czas naprawy, a serwis niech robi ju¿ teraz, przynajmniej bêdzie czas do koñca gwarancji aby sprawdziæ czy wszystko ok. Tak zrobi³bym ja :)
Awatar użytkownika
By liroyek -  16 maja 2009, 8:14
 -------
#16821
dokladnie niech robia odrazu, pewnie sie okaze ze po 2 tyogdniach to samo wyjdzie ;) a tak co - skonczyla sie gwarancja ??

nie daj sie :)

ja najezdzilem sie z astra ;)

acha zawsze popros o ksero zlecenia - tam pisze co zglaszalem i co zostalo zrobione :)