Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Bruce -  08 paź 2009, 21:23
 mazowieckie
#17272
Jak Wam sie podoba przerabianie i upodabnianie do VI ?
Zegary szalowo wygladaja na tle zmienionego Climatronica, Kierownicy, Radia.
Obrazek
By speedbass -  08 paź 2009, 22:14
 pomorskie
#17275
jak w najnowszej pofranfurckiej wersji scirocco zmienili piątkowy środek pod szóstkę to znaczy że się chyba da, zwłaszcza przełożyć właśnie te brakujące z VI R czy scirocco R jeszcze liczniki do całości, mi się podoba, skąd masz to zdjęcie?
nie powiem taki pomysł jest fajny i nie ukrywam, że bardziej mi się właśnie podobał na targach środek z scirocco R niż golfa R, więc mi się podoba, ale chyba szkoda zachodu i kasy, choć ta sztuczka jest na pewno możliwa i chętni się znajdą, może kiedyś, jakiś pomysł jest:
czyli tak wygląda pierwowzór:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

dla porównania środek z golfa R, bo scirocco w środku mi się bardziej podoba

Obrazek

mam nadzieję, że kiedyś ktoś się za to zabierze i zobaczymy jak wyjdzie
Ostatnio zmieniony 09 paź 2009, 11:19 przez speedbass, łącznie zmieniany 2 razy.
By speedbass -  09 paź 2009, 10:19
 pomorskie
#17289
po wieczornej wczorajszej jeździe, naszło mnie jedno, kolory liczników i podświetlenia mogą się po wymianie na początku nie zgadzać, w starym czerwone i niebieskie, a w nowym chyba białe :idea:
By Jedi -  09 paź 2009, 10:57
 -------
#17294
generalnie liczniki z Vki bardziej mi się podobają niż w VI-ce i nawet nie chodzi mi tak bardzo o oświetlenie jak np o ilość podziałek i ogólny wygląd...w dodatku teraz między zwykłym Golfem a GTI nie ma prawie różnicy.

co do przeróbek deski rozdzielczej, pomysł raczej dla zdesperowanych ;)
By speedbass -  09 paź 2009, 11:17
 pomorskie
#17295
za 10 lat gdy piątki będą jak dziś III wobec IV, czy IV wobec V wielu będzie zdesperowanych by podwyższyć sobie samopoczucie i zrobić ala golf VI, przecież taka moda panuje wśród starszych modeli golfów, ale to za kilka grubych lat...
a tuning na tym często polega że równa się w górę a można było sobie od razu pewne rzeczy zamówić czy kupić ;) o ile były dostępne (wyposażenie, moc)