Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By speedbass -  12 paź 2009, 0:19
 pomorskie
#17378
nie ma i nic się nie zanosi by były; możliwe że pokaz możliwości firmy Hella i użyteczności diod :mrgreen:
poza tym cena zapewne by odstraszyła, bo nie wspomnę ile kosztują markowe LEdy :shock:
na razie LED do mijania wykorzystuje o ile dobrze kojarzę tylko w opcji audi R8 i chyba flagowy leksus i jeszcze jeden jakiś amerykański wielki wóz :?: :idea:
LEDy dostępne są najwyżej do jazdy dziennej - oczywiście Helli są drogie, najszybciej i najtaniej LEDy jako postojówki (nie liczę pasków chińskich) w tuningowych lampach, nie licząc dostępnych lamp LED tylnych :cry: :roll:
Awatar użytkownika
By fredric -  12 paź 2009, 1:18
 mazowieckie
#17380
Ja się powoli przymierzam do zmiany lamp i tak patrze na oferte helli. Jedyne co normalne na rynku to dyna beamy i do tego xenon wsadzić. Ale te lampki co na foto są dla mnie zajebiste nawet jak miałyby kosztować 5tyś to bym kupił :)
Awatar użytkownika
By Tyson -  14 paź 2009, 11:37
 mazowieckie
#17451
fredric pisze:Ja się powoli przymierzam do zmiany lamp i tak patrze na oferte helli. Jedyne co normalne na rynku to dyna beamy i do tego xenon wsadzić. Ale te lampki co na foto są dla mnie zajebiste nawet jak miałyby kosztować 5tyś to bym kupił :)
tak to jest zakochac sie w czyms :D