Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
#20416
Bardzo ciekawy programik do pomiaru osiągów auta. Wymagany odbiornika GPS. Na podstawie pozycji z satelity potrafi zmierzyć przyśpieszenie, czas na 400m, posiada możliwość zdefiniowania trasy. Dane z pomiarów są zapisywane i jest możliwość ich analizy oraz przedstawienia wyników na wykresie.
Można sobie zaplanować trasę okrążenia i mierzyć czas kolejnych przejazdów. Można wrewzcie zaobaczyć jak zbiera sienasz samochód z dowolnego poziomu prędkości, ponoieważ start pomiaru definiuję się prędkościami, np możemy sobie zmierzyć przyśpiszenie od 40 do 100 na trzecim biegu.


SPrawdzałęm na ASUS P535 z WM6 i działa, z tego co wiem to działa też na HTC TYTN II. Producent podaje że działa na Windows 2003.
Stona z opisem programu po angielsku:http://handheld.softpedia.com/get/GP...ce-29381.shtml
Program niestety też jest po angielsku, ale obsługa jest intuicyjna.
Opis instalacji w pliku.



http://rapidshare.com/files/119826288/G ... rmance.rar


TE INFO ŚCIĄGNĄŁEM Z INNEGO FORUM - zero w tym moich doświadczeń.



Czy ktos z Was mial z tym do czynienia ????
Jako ze malo kto tutaj ma zamiar mieć dożywotnio seryjny motor - i pewnie kazdy posiada GPS - to moze to byc ciekawa opcja.
#20436
Navi ok. Nie chce sie zaisntalowac. setup.exe co chwile potrzebuje jakichs dodatkowaych sterowników zeby sie otworzyc. Ze 3 ściągnąłem az mi sie miejsce na karcie skonczyło. Na kompie probowałem tez - ale mam windowsa7 i to juz całkiem przejeb***..

Wez sprobuj u siebie odpalic na zwyklym kompie
#21035
DABLJU pisze:Navi ok. Nie chce sie zaisntalowac. setup.exe co chwile potrzebuje jakichs dodatkowaych sterowników zeby sie otworzyc. Ze 3 ściągnąłem az mi sie miejsce na karcie skonczyło. Na kompie probowałem tez - ale mam windowsa7 i to juz całkiem przejeb***..

Wez sprobuj u siebie odpalic na zwyklym kompie
Ciężko będzie to zainstalować to na nawigacjach typu mio moov, tam jest Windows CE, a aplikacja bryka na WM5 i 6 czy też na 2003
#21094
programik fajny, ale znajomi już mnie wyleczyli z niego :D

Obrazek

to jeszcze na statym programie przy 236KM, więc wynik mało realny
cytująć
"99% cywilnych GPS'ow mierzy z czestotliwoscia 1HZ, wiec masz dokladnosc +/- 1s takiego pomiaru. Wszystkie urzadzenia do mierzenia 0-100 na podstawie gps maja odbiorniki o wiekszej czestotliwosci"
fajna zabawka, ale nie ma co się jarać :D