Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Tadek -  23 sty 2010, 11:16
 zachodniopomorskie
#20726
w trakcie robienia zdjęć ustawiasz czas naświetlania na dłuższy dajesz gazu i masz taka o to fotkę rozmazana bo robiona z reki i nie złapała ostrości
Awatar użytkownika
By maluszek -  25 sty 2010, 3:38
 mazowieckie
#20843
Tadek pisze:w trakcie robienia zdjęć ustawiasz czas naświetlania na dłuższy dajesz gazu i masz taka o to fotkę rozmazana bo robiona z reki i nie złapała ostrości
nie jestem pewien czy samym dodawaniem gazu dojdziesz do takich obrotów.

każdą wskazówkę moża ruszyć przy pomocy VCDS.
Awatar użytkownika
By Tadek -  25 sty 2010, 9:59
 zachodniopomorskie
#20850
maluszek pisze:
Tadek pisze:w trakcie robienia zdjęć ustawiasz czas naświetlania na dłuższy dajesz gazu i masz taka o to fotkę rozmazana bo robiona z reki i nie złapała ostrości
nie jestem pewien czy samym dodawaniem gazu dojdziesz do takich obrotów.

każdą wskazówkę moża ruszyć przy pomocy VCDS.
możliwe nie mam VCDS ale patrząc na to że silnik jest rozgrzany ktoś wziął komórkę i zrobił fotkę nie wydaje mi się żeby ktoś sie bawił programem bo fotka jest rozmazana a jak by sie ktoś miał tym bawić to fotka by była piękna
By Hulaj -  25 sty 2010, 10:52
 mazowieckie
#20851
maluszek pisze:
Tadek pisze:w trakcie robienia zdjęć ustawiasz czas naświetlania na dłuższy dajesz gazu i masz taka o to fotkę rozmazana bo robiona z reki i nie złapała ostrości
nie jestem pewien czy samym dodawaniem gazu dojdziesz do takich obrotów.

.
Wskazówka podchodzi pod maks RPM, do tylu dobija. Fotka bez wątpienia zrobiona metodą opisaną przez Tadka bez statywu wyszło rozmazane.
By Lukasz_WD -  25 sty 2010, 13:06
#20857
zgadzam sie bo nawet kumpel u mnie zrobił taką samą tyle ze mam jedną zarówe przepalona i swieci sie dodatkowo kontrolka.