Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Gregor -  12 maja 2010, 18:29
 -------
#25089
Polecam firmę SIMFOL, która ma siedzibę w Przeźmierowie przy ul. Poznańskiej 17. Fachowa obsługa, doradztwo no i przede wszystkim atrakcyjne ceny. Jak ktoś jest zainteresowany to podam od razu tel.500-231-418.
By jurgeen -  13 maja 2010, 15:25
 pomorskie
#25150
krisv pisze:Ja bym sobie do swojego wstawil cos ala lustro weneckie ( mam nadzieje ze dobrze napisalem ) w grafitowym odcieniu zeby pod lakier pasowalo
Za to się dowód traci.
Awatar użytkownika
By Tadek -  13 maja 2010, 15:50
 zachodniopomorskie
#25155
ja 2 dni temu przyciemniłem szybki
tył 35% przód 15% wygląda auto bardzo fajnie widać wszystko idealnie
nie ważne czy noc czy pada deszcz :)
koszta za wszystko 330 zł
Awatar użytkownika
By Dawid__B2 -  13 maja 2010, 15:52
 wielkopolskie
#25156
Tadek pisze:ja 2 dni temu przyciemniłem szybki
tył 35% przód 15% wygląda auto bardzo fajnie widać wszystko idealnie
nie ważne czy noc czy pada deszcz :)
koszta za wszystko 330 zł
Ja mam tyl na 75% i caly czas mysle nad przodem, ale 30% ktore jest dopuszczalne bedzie mi chyba troszke malo :lol: :D
By krisv -  13 maja 2010, 16:20
 mazowieckie
#25163
jurgeen pisze:
krisv pisze:Ja bym sobie do swojego wstawil cos ala lustro weneckie ( mam nadzieje ze dobrze napisalem ) w grafitowym odcieniu zeby pod lakier pasowalo
Za to się dowód traci.

Jezeli przciemnienie szyb bylo w normie dlaczego mialbym stracic dowod??
No chyba ze jest cos czego nie wiem dot folii ktore jest cos ala szklo weneckie czyli lekki lustro i ladnie ztonowane :) pod kolor samochodu.
By chomik -  13 maja 2010, 17:20
 warmińsko-mazurskie
#25165
krisv pisze:
jurgeen pisze:
krisv pisze:Ja bym sobie do swojego wstawil cos ala lustro weneckie ( mam nadzieje ze dobrze napisalem ) w grafitowym odcieniu zeby pod lakier pasowalo
Za to się dowód traci.

Jezeli przciemnienie szyb bylo w normie dlaczego mialbym stracic dowod??
No chyba ze jest cos czego nie wiem dot folii ktore jest cos ala szklo weneckie czyli lekki lustro i ladnie ztonowane :) pod kolor samochodu.
Folia będzie odbijała światło, np reflektorów czy słońce i będzie oślepiać innych użytkowników dróg, chyba o to chodzi.