Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Skynet -  21 mar 2021, 12:58
 dolnośląskie
#285567
Dzień dobry.
Czy ktoś posiada takie urządzenie czy podawane przez to urządzenie dane są wiarygodne. Generalnie chciałem zmodyfikować trochę swoje auto pod względem wyświetlanych danych na oryginalnym wyświetlaczu FIS oraz pod względem multimedialnym czyli wymiana radia a jak wiadomo problem jest taki że ciężko jest uzyskać wyświetlanie informacji z nowszych jednostek multimedialnych na starych czerwonych zegarach.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  13 kwie 2021, 17:23
 pomorskie
#285855
To samo się osiągnie podpinając zwykłego ELM-a i np. aplikację Torque czy SDPROG, tyle że wskazania będą na smartfonie. 1200 zł? W życiu!
Awatar użytkownika
By aszerek -  06 lip 2023, 10:32
 pomorskie
#290476
Mettenoos pisze:
13 kwie 2021, 17:23
To samo się osiągnie podpinając zwykłego ELM-a i np. aplikację Torque czy SDPROG, tyle że wskazania będą na smartfonie. 1200 zł? W życiu!
Nie spotkałem się z żadną taką apką która pokazałaby np. temperaturę oleju. (temp płynu, ładowania aku to i owszem) :fluff:
Polarfis pokazuje aktualną temp oleju już od momentu uruchomienia silnika + można dorzucić sobie np. parametr oil level w czasie rzeczywistym :oczko:
Awatar użytkownika
By aszerek -  13 lip 2023, 12:42
 pomorskie
#290489
Wg mnie tak, to jest jest z argumentów. Dla cb nie koniecznie musi być - wolna wola.
Poza tym polar ma więcej funkcji które masz pod ręką w każdej chwili. Również nie mając akurat przy sobie telefonu lub komputera z VCDS. I tyle. A każdy już sam wie czy dla niego warto czy nie. Jeden jeździ na stalówkach a drugi na alu - oba koła toczą się tak samo po drodze. Ale jeden dopłaci do alu żeby cieszyło oko, a drugiemu na zależy, proste. :D
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  19 lip 2023, 23:17
 pomorskie
#290509
Golfa nie mam już od 12 lat więc nie podlega to nawet dyskusji ale gdybym miał wydać 1200 zł na auto to na pewno wybrałbym inne gadżety bardziej pożyteczne.