Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By racepool -  03 cze 2007, 20:13
 -------
#5387
panowie nie wiecie moze jak sprawic zeby zamek w bagazniku nie trzeszczal przy subwooferze? niedawno zalozylem suba i jest coraz gorzej, wystarczy lekko podkrecic to skrzypi i trzeszczy...
Awatar użytkownika
By miszi -  03 cze 2007, 21:48
 -------
#5391
Mam to samo tylko tyle ¿e w przednich drzwiach, najlepiej by by³o gdyby¶ uda³ sie z tym do serwisu bo w koñcu chyba masz gwarancjê
Awatar użytkownika
By racepool -  04 cze 2007, 2:04
 -------
#5396
gwarancja niby jest ale sub nie jest elementem samochodu i wydaje mi sie ze moga mnie z kwitkiem odeslac bo przed zalozeniem wszystko bylo ok. generalnie to jak sub nie chodzi to i zamek nie trzeszczy wiec gwarancja chyba tu nic nie da...
Awatar użytkownika
By miszi -  04 cze 2007, 13:23
 -------
#5403
Ale wg mnie jest to wada ukryta a takie chyba obejmuje gwarancja. Przejed¼ siê do serwisu i zapytaj, za to chyba nie bij± :wink:
By Hulaj -  04 cze 2007, 15:30
 mazowieckie
#5409
Raczej ci to zrobia. Sub nie jest taka czescia przez ktora moga nie uznac gwarancji. Ja np. mialem sytuacje ze polamalem regulacje nawiewow na tyl bo przewozilem kola do motoru no i sie stalo , powiedzialem panu w ASO ze jakby dobrze bylo zrobione to by sie nie polamalo :) i wymianili za friko.
Awatar użytkownika
By racepool -  04 cze 2007, 18:16
 -------
#5413
To rozumiem tylko kwestia jest tego ze jak nie gra sub to wszystko jest ok. Nie trzeszczy, pracuje jak trzeba. Mysle ze moga powiedziec po prostu "wyjmij pan ten glosnik" i po problemie. W kazdym razie chyba jednak podjade. Dzieki na pomoc.
Awatar użytkownika
By miszi -  04 cze 2007, 18:23
 -------
#5414
Mog± tak powiedzieæ, ale do ciebie nale¿y przekonani ich ¿e tak nie powinno byæ i nak³onienie ich do zrobienia czego¶ z tym stanem rzeczy :wink:
By Mandi -  04 cze 2007, 18:53
 dolnośląskie
#5416
koledzy a co z kalmaki z przodu jak sie g³osniej s³ucha jakiegos mocniejszego bitu to drrryn drrryyyn :)
Awatar użytkownika
By miszi -  04 cze 2007, 18:59
 -------
#5417
Mandi pisze:koledzy a co z kalmaki z przodu jak sie g³osniej s³ucha jakiegos mocniejszego bitu to drrryn drrryyyn :)
Sorry piszesz o moim przypadku?? :wink: Ja mam dok³adnie tak jak piszesz . Mam to prawie od pocz±tku, ale na razie nie mam czasu ¿eby jechaæ do serwisu. Jak pojadê na przegl±d to wtedy niech co¶ z tym zrobi±. Mam juz zagwarantowane, ¿e siê tym zajm± :wink:
Awatar użytkownika
By racepool -  04 cze 2007, 20:41
 -------
#5419
U mnie klamki nie drza, ale to chyba dlatego ze mi fajnie drzwi wygluszyli. Troche slychac zamki na zewnatrz ale to juz przy naprawde glosnym sluchaniu, generalnie to nie chce sie przyczepiac do golfikow ale jak sie glosniej podkreci to wszystko glosniej czy ciszej trzeszczy i drzy ale to chyba w wiekszosci autek tak moze byc...dzisiaj zalozylem kondensator 8) po suba i jakby troszke ten bas pelniejszy byl i moze mniej zamek lata :D
Awatar użytkownika
By miszi -  25 mar 2008, 0:24
 -------
#8644
mo¿e odgrzewam kotleta, ale Servis zrobi³ u mnie zarówno tylny zamek jak i klamki w ramach przegl±du gwarancyjnego. Nie robili ¿adnych problemów, nawet z powodu zabudowanego na sta³e suba we wnêce ko³a zapasowego