Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By emiter -  27 lip 2007, 10:01
 łódzkie
#6060
Witam!
Za jaki¶ tydzieñ up³ynie gwarancja na mojego golfika. I teraz pytanie czy robiæ jaki¶ przegl±d przed koñcem gwarancji, z przebiegu przegl±d za jakie¶ 4500km czy poczekaæ do 45000km i dopiero zrobiæ przegl±d? Pytanie podyktowane tym, ¿e jak co¶ wyskoczy po gwarancji to bedzie kasa w plecy. Teraz z autkiem zupe³nie nic siê nie dzieje, ¶miga bez zastrze¿eñ....
Awatar użytkownika
By malydaras -  27 lip 2007, 10:58
 mazowieckie
#6062
nie ma sensu, poczekaj do 45000km, chyba, ¿e sam co¶ znajdziesz, jak mechanicznie wszystko ok to poogl±daj plastiki, uszczelki, tapicerkê, pow³±czaj wszystko co siê da.
Awatar użytkownika
By Bruce -  28 lip 2007, 1:41
 mazowieckie
#6072
emiter pisze:Witam!
Za jaki¶ tydzieñ up³ynie gwarancja na mojego golfika. I teraz pytanie czy robiæ jaki¶ przegl±d przed koñcem gwarancji, z przebiegu przegl±d za jakie¶ 4500km czy poczekaæ do 45000km i dopiero zrobiæ przegl±d? Pytanie podyktowane tym, ¿e jak co¶ wyskoczy po gwarancji to bedzie kasa w plecy. Teraz z autkiem zupe³nie nic siê nie dzieje, ¶miga bez zastrze¿eñ....
Jedz do ASO niech sprawdza auto przed koncem gwarancji.
I najwazniejsze, o czym sie nie pamieta, kaz im zrobic przeglad lakieru!!!
Masz gwarancje na lakier 3 lata ;)
Awatar użytkownika
By fredric -  28 lip 2007, 9:04
 mazowieckie
#6073
u mnie sie gwarancja skoñczy³a i powiem wam ze na ostatnim servisie sami sprawdzili mi wszystko. nie musialem sie upominac. teraz mam przeglad przy 97tys juz po gwaranji :) dodam ze auta i inne urzadzenia sa tak zlosliwe ze prawie zawsze sie psuja po gwarancji tak miesiac po :]
Awatar użytkownika
By racepool -  09 sty 2009, 9:15
 -------
#13994
U mnie gwarancja koñczy siê za 2 tyg i w³a¶nie mam zamiar umówiæ siê na jaki¶ przegl±d. Generalnie chodzi o sprzêg³o które ostatnio "popuszcza" :D i lakier. Nie wiecie jak to jest z chipem tzn jakie jest prowdopodobieñstwo ¿e odmówi± wymiany? Na co jeszcze warto zwróciæ uwagê, pomijaj±c fakt ¿e prawie ca³e wnêtrze by³o rozbierane..?
Awatar użytkownika
By npb -  09 sty 2009, 13:21
 -------
#13997
co konkretnie dzieje siê z lakierem??
Awatar użytkownika
By racepool -  09 sty 2009, 14:02
 -------
#13998
npb pisze:co konkretnie dzieje siê z lakierem??
Ogólnie nic ale wydaje mi siê ¿e jest bledszy ni¿ choæby rok temu. Myjek auto nie u¿ywam wiêc niech sprawdzaj± grubo¶æ itp..

A jak to jest z zawieszeniem? czy s± jakie¶ elementy które obejmuje gwarancja?
By guzzi -  09 sty 2009, 19:49
 -------
#14001
generalnie gwarancja nie obejmuje zawieszenia, ale tak naprawdê wszystko zale¿y od dobrej woli dealera, jak on opisze usterkê to wymieni± Ci dan± czê¶æ
Awatar użytkownika
By krz_p -  09 sty 2009, 20:13
 wielkopolskie
#14002
guzzi pisze:generalnie gwarancja nie obejmuje zawieszenia, ale tak naprawdê wszystko zale¿y od dobrej woli dealera, jak on opisze usterkê to wymieni± Ci dan± czê¶æ
obejmuje, tuleje w przednim zawieszeniu w obecnym i poprzednim aucie wymieniali bez problemu
By Domi -  10 sty 2009, 19:12
 mazowieckie
#14018
pamietajcie ze macie jeszcze gwarancje "dobrej woli" od VW chyba do 100 000km ona obowiazuje :)
Awatar użytkownika
By tygrysek -  11 sty 2009, 0:14
 -------
#14020
Domi pisze:pamietajcie ze macie jeszcze gwarancje "dobrej woli" od VW chyba do 100 000km ona obowiazuje :)
Ale jak siê nie mylê pod warunkiem regularnego serwisowania Auto do tego przebiegu