Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Tyson -  11 sty 2012, 22:47
 mazowieckie
#59401
on ma taki sam jak ja, czyli: 3C0-937-049-AJ. Jest to 30-stka w wersji highline.

haha83 - podałem Ci konkretne adresy, co gdzie możesz zrobić! Mamy takie same stary, więc nie ma opcji, że coś może być gdzieś indziej. W dodatku masz screeny mojego długiego kodowania. Czego więcej potrzeba??
By haha83 -  12 sty 2012, 19:24
 małopolskie
#59464
Witam .
Temat można zamknąć !
Macie racje troche się mijałem z tematem , ale wybaczcie to troche ciekawość .
A Mozecie mi powiedzieć czy jak mam wersje wyposażenia trendline i do tego wyposażenie niestandardowe tzw. Podgrzewane fotele , spryskiwacze , ESP, Climatronic oraz ten sterownik 30 bitowy czy to może nie oznaczać ze da rady ustawić tak jak wcześniej pisałem ;

doświetlanie zakrętów
przyciemnienie swiateł do jazdy dziennej. ?
By haha83 -  12 sty 2012, 20:14
 małopolskie
#59468
Pidzers pisze:
haha83 pisze: Powiedzcie mi prosze jak mam 30 bitowy sterownik centralnej elektyki to na 100 % mogę uaktywnić doświetlanie zakręktów i przyciemnienie świateł do jazdy dziennej
( Ameryka Północna )
mettenos pisze: możesz
Tu bym polemizował w kwestii doświetlania :)
jeśli highline to tak, jeśli midline to nie.
By haha83 -  12 sty 2012, 21:18
 małopolskie
#59472
Pidzers pisze:Przecież napisali Ci, że masz highline więc wszystko jasne. :)
Sam chciałbym sie upewnić bo przeciesz pisałem ze według VIN ma trendline ino troche inne wyposażenie.
Pytanie czy na 100% mając tą wersje z sterownikiem centralnej elektryki moge uaktywnić doświetlanie i przyciemnianie swiateł do jazdy dziennej.
Co najlepiej było Wam podać aby się dowiedzieć nie testując ?
Awatar użytkownika
By Tyson -  13 sty 2012, 8:56
 mazowieckie
#59495
furbs pisze:Szklaną kulę do wróżenia...
:lol:

haha83, nie myl wyposażenia auta (trendline, comfortline i highline) z wersją sterownika (coś tam nie pamiętam, midline i highline - zbieżność nazwy przypadkowa)
Powtórzę ostatni raz: masz taki sam sterownik jak ja (nr identyko, toćka w toćkę). skoro ja mam doświetlanie zakrętów i przyciemnianie DRL (światła do jazdy dziennej) to Ty też możesz mieć.
Odnoszę wrażenie, że nie czytasz moich postów, albo przypominasz groch, którym rzuca się o ścianę...
Awatar użytkownika
By fredric -  13 sty 2012, 11:17
 mazowieckie
#59527
Jak na moje oko na wszystkie pytania zostały już udzielone odpowiedzi, więc jeżeli kolega haha83 nie ma więcej pytań to dziś wieczorem zablokuję wątek.

Zaraz zrobi się 3285 postów tłumaczących kto co komu napisał i kto czego nie rozumie a to zbyteczne.