Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Mistrz -  03 kwie 2012, 8:35
 -------
#68025
Słuchajcie mam taki problem że mój Golf przemieszcza się sam.
Zdarzyło się to już dwa razy (dodam że nikt nie robi mi żartów) samochód zatrzymuje się dopiero na twardej przeszkodzie. Mam już porysowany zderzak i błotnik jak samochód poczuł opór rynny....
Te ,,cuda" zaczęły się jak rozbiłem lusterko.
Dodam jeszcze że samochód w tych 2 przypadkach był na biegu ale bez ręcznego - macie jakiś pomysł co mogło mu się poprzestawiać?
Wydaje mi się że może robi się zwarcie i samochód próbuje uruchamiać silnik, nic innego nie przychodzi mi w tej chwili do głowy.
Jak macie jakiś pomysł to piszcie :D
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 15:21 przez Mistrz, łącznie zmieniany 1 raz.
By klepa -  03 kwie 2012, 10:13
 warmińsko-mazurskie
#68038
Pozostawiaj go na luzie i zaciągnietym ręcznym hamulcu i będzie po problemie :lol: :roll: :lol:
By furbs -  03 kwie 2012, 10:24
 -------
#68040
Po 1 kolego to poprosimy o zmianę tematu wątku na taki, który poza opisem Twoich subiektywnych odczuć powie troszkę więcej na temat jego zawartości.

Po 2 nie do końca wierzę w to, ze auto samo kręci rozrusznikiem. Ja bym zostawił jak kolega wyżej napisał, ale zaznaczył sobie czymś np. na pasku wielorowkowym miejsce jego położenia. Jeśli rano jego położenie się zmieni, to by znaczyło, że coś jednak nim zakręciło i wtedy szukałbym problemu dalej.
By Mistrz -  03 kwie 2012, 10:40
 -------
#68044
Coś się na pewno dzieje - wychodzę z domu samochód w rynnie :D
Stojąc na parkingu z wbitym biegiem samochód pokonuje 2m i wjeżdża na krawężnik i zatrzymuje się na wydechu....
By furbs -  03 kwie 2012, 14:58
 -------
#68074
Autorze wątku, ponawiam prośbę o zmianę tematu wątku, na taki, który będzie mówił coś konkretniejszego o jego treści i problemie w nim zawartym. Jeśli nie zrobisz tego do jutra to osobiście usunę cały wątek.
Awatar użytkownika
By malydaras -  03 kwie 2012, 18:45
 mazowieckie
#68104
Zainstaluj na zewnątrz kamerę z czujnikiem ruchu nie mówiąc o tym nikomu :mrgreen:. Może nagranie pozwoli zarejestrować ten cud...

Pytanie dodatkowe: zostawiasz samochód na wstecznym?
By Mistrz -  03 kwie 2012, 20:05
 -------
#68117
Ingerencja osób trzecich na 99,9% odpada - bo samochód był w innym mieście gdy stało się to pierwszy raz, a za 2 razem stał pod domem......
Ale jeszcze jeden taki ,,cud" i kamerka będzie w samochodzie :D
By Mistrz -  04 kwie 2012, 6:37
 -------
#68193
Zastosowałem się do Waszych rad, zaciągnąłem ręczny i ku mojemu zdziwieniu samochód stał rano na swoim miejscu :D
Przekręcam zapłon - kontrolki się zapalają, nagle resetuje się zegar, chce odpalić a tu nawet nie dygnie....
Nie ma jakiejkolwiek reakcji.
Wszystko działa: szyby, nawigacja, climatronic ale nie odpala.
Macie jakiś pomysł?
Jak wspominałem wcześniej, te eksces zaczęły się gdy urwałem lusterko i kabelki sterczą nadal pod gołą chmurka.
Wyczytałem że są one połączone w jedną całość: to znaczy współgrają na pewno z centralnym zamkiem, szybami, kierunkowskazami ale nie wiem czy mają coś wspólnego z silnikiem...