Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By szmandolina -  25 wrz 2012, 20:58
 -------
#83067
Witam, zwracam się do Was z zapytaniem czy kupić Golfa V 1,9 TDI , 105 KM , z 2006 roku . Auto jest eksploatowane w większości po trasie , utrzymane, filtry oleje i wszelkie naprawy wykonywane na czas (rozrząd przy 200 tys, sprzęgło) , nie widać żadnych wycieków , silnik pracuje równomiernie,w trakcie jazdy nic nie puka nie stuka. Wymienione ostatnio końcówki stabilizatora, okazało się że jeszcze do naprawy jest guma na tylnym wahaczu. Jutro jeszcze będzie sprawdzone na komputerze, ogólnie zdaniem mechaników jest ok, i cena przystępna (20 tys PLN). Mnie kobietę martwi jednak stan licznika ? Proszę o odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, 21:14 przez Tyson, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Temat przeniesiony do działu "Pozostałe".
By Sylwestro -  25 wrz 2012, 21:15
 -------
#83070
Moim zdaniem lepsze te 265 tysiecy naprawdę niż 150 na liczniku a w rzeczywistości 265 :lol: Ale jest to spory przebieg jak masz pewność że auto nic nie kombinowane i stan tak jak piszesz to mozna się zastanowić zalezy jeszcze ile masz zamiar nim jeżdzić czy tylko do pracy i spowrotem czy wiecej.Jak masz możliwość toi sprawdź sobie jeszcze pompowtryski na VCDSie.
By szmandolina -  25 wrz 2012, 21:22
 -------
#83071
Generalnie mnie ma służyć do jazdy po mieście, w sezonie letnim dalsze wyjazdy. Średni rocznie przejeżdżam około 10-15 tys km. Auto od kolegi, przyprowadzone z autentycznym przebiegiem 120 tys, 4 lata temu. Nie kombinowane.
By bastianek1 -  25 wrz 2012, 23:02
 -------
#83102
Też jestem zdania fredrica troche bez sensu. A tak w ogóle to jakieś 3 miesiace temu dla brata znalazłem takiego tdi z 2005r z przebiegiem 125tys km przebieg autentyk potwierdzony po Vinie. Także lepiej poszukać troszke dłużej.
Awatar użytkownika
By Tyson -  25 wrz 2012, 23:27
 mazowieckie
#83103
bastianek1 pisze:Też jestem zdania fredrica troche bez sensu. A tak w ogóle to jakieś 3 miesiace temu dla brata znalazłem takiego tdi z 2005r z przebiegiem 125tys km przebieg autentyk potwierdzony po Vinie. Także lepiej poszukać troszke dłużej.
tylko pewnie nie za 20 000...
By bastianek1 -  25 wrz 2012, 23:56
 -------
#83106
Tysonq pisze:
bastianek1 pisze:Też jestem zdania fredrica troche bez sensu. A tak w ogóle to jakieś 3 miesiace temu dla brata znalazłem takiego tdi z 2005r z przebiegiem 125tys km przebieg autentyk potwierdzony po Vinie. Także lepiej poszukać troszke dłużej.
tylko pewnie nie za 20 000...
Za 22 150 zł po grubych targach :) ( już opłacony i zarejestrowany )
Awatar użytkownika
By Krzycho -  26 wrz 2012, 9:32
 małopolskie
#83124
ja się nie dziwie, że handlarze kręcą te liczniki jak widzę wasze podejście do sprawy, przecież przebieg powyżej 200tys to nic strasznego...
By szmandolina -  26 wrz 2012, 13:15
 -------
#83144
Witajcie , dziękuję za pomocne komentarze :)
Auto jest mojego kolegi , pomimo tego że to mężczyzna , jeździ delikatnie , nie wiem jak po trasie(zapewne lubi pogonić) ale w mieście po naszych polskich dziurach bardzo ostrożny (chyba ja mam twardszą nogę ;) ) .
Kupione zagranicą, z autentycznym przebiegiem, udokumentowanym do 120 tys, (sprawdzone). Pozostałe naprawy wpisane w książkę co prawda nie w autoryzowanych serwisach ale potwierdzone.
Jeżeli natomiast chodzi o obliczenia typu czy się opłaca czy się nie opłaca , to powiem szczerze że mój umysł jest anty-matematyczny , więc nawet nie próbuję. Potraktowałam to jako pewnego rodzaju "okazję" dlatego zwróciłam się do Was jako specjalistów i fanatyków o pomoc :)
Pozdrawiam :)