Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By krz_p -  11 wrz 2008, 8:33
 wielkopolskie
#12070
no dos³ownie same okazje na tym COPARCIE :mrgreen:
Awatar użytkownika
By maluszek -  11 wrz 2008, 13:47
 mazowieckie
#12075
Lukasz_WD pisze:jedyny problem jaki teraz mam to w³asnie zmiana tylnych kierunkowskazów. ( sa czerwone, ale podobno sa magicy co to prerabiaja)
wystarczy kupiæ gniazdo ¿arówek EU i przeprogramowaæ CECM.
Lukasz_WD pisze:natomiast bixenony na ca³ym swiecie(oprocz ruchu lewo stronnego) sa takie same wiec lampy z USA moga byc w UE uzywane :D
to akurat nie jest prawda. EU s± asymetryczne a US s± symetryczne.
Lukasz_WD pisze:a i co do w³acznika tez bzdura nie trzeba go wynieniac... i tak musisz jezdzic na swiatlach i tak a w wersjach US na pozycji "o" swiat³a sie swieca... :D
je¶li nie u¿ywasz postojowych to rzeczywi¶cie nie musisz wymieniaæ. a co do pozycji "o" czyli ¶wiate³ dziennych, to owszem ¶wiec±, ale tylko przednie, a to niestety nie jest zgodne z wymaganiami w PL. mo¿na to przeprogramowaæ w CECM, ¿eby ¶wieci³y przednie i tylne.
By Lukasz_WD -  11 wrz 2008, 21:59
#12078
to z tym bixenonem to nie wiem czemu moj z USA by³ a symetryczny... poza tym w ASO Chyliñscy jak i u innych postronnych osob zajmojacych sie o¶iwtleniem xenonowym dowiedzia³em sie ze bixenony to jedno i to samo na swiecie poza ruchem lewo stronnym. ale co tam nie bede sie tu spiera³ powtarzam co us³ysza³em a wazne jest to ze moe lampy swieca i maja sie dopsh :D:D

a co do kierunkowskazów to jest na forum ktos z wawy badz okolic kto mog³ by mi to przerobic??
By Maciej (bzik) -  12 wrz 2008, 8:12
 -------
#12079
Zwyk³e lampy ¶wiec± identycznie i tak jest na pewno, ja mam jette z USA i nie by³o problemu z przegl±dem bo za³amani ¶wiat³a i wszystko inne jest takie same - tak mi powiedziano przy przegl±dzie i przy sprawdzaniu na tych wszystkich aparatach.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9