Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By maluszek -  25 mar 2008, 18:13
 mazowieckie
#8662
Maciek_Sdz pisze:Ludzie Relax...
Pogadajmy mo¿e o czym¶ innym , bo zaczyna byæ ju¿ tu niezdrowo :?
Dlaczego? Dopóki jest szacun dla adwersarza i dla jego pogl±dów, ka¿dy ma prawo do swojej opinii. Normalna zdrowa dyskusja to wymiana rzeczowych argumentów.

Po wizytach na kilku innych forach poziom dyskusji na tym forum nale¿y do czo³ówki.
By Maciek_Sdz -  25 mar 2008, 18:26
 -------
#8664
maluszek pisze: Dlaczego? Dopóki jest szacun dla adwersarza i dla jego pogl±dów, ka¿dy ma prawo do swojej opinii. Normalna zdrowa dyskusja to wymiana rzeczowych argumentów.
Masz racjê , choæ mam ma³e wyrzuty sumienia , gdy¿ jestem tu nowy ,a z to z mojego powodu jest ta ca³a historia :roll: , chocia¿ warto¶ciowej dyskusji nigdy za wiele , gdy¿ dziêki niej wiele osób mo¿e spojrzy na tê sprawê z innego punktu widzenia. Mo¿e kiedy¶ , kto¶ zmieni zdanie , kto wie ?:idea:
maluszek pisze:Po wizytach na kilku innych forach poziom dyskusji na tym forum nale¿y do czo³ówki.

To nasza zas³uga ch³opaki ! :D :D 8)
By Hulaj -  25 mar 2008, 18:45
 mazowieckie
#8665
E tam nie zdrowo, nikt nikogo nie bluzga jakiego¶ jadu te¿ nie odczu³em. Atmosfera wybitnie salonowa i d¿entelmeñskie argumenty.

Maciek_Sdz nie pomy¶l sobie ¿e my tu jak±¶ nagonkê na twój pomys³ bo pewnie 99% tutejszych Ci kibicuje, ale pogadaæ mo¿na.bo pomys³ jest szalony :twisted:

Tylko Maluszek mi podpad³ z tym "powa¿nym samochodem" :)
By Maciek_Sdz -  25 mar 2008, 19:01
 -------
#8666
Hulaj pisze: Maciek_Sdz nie pomy¶l sobie ¿e my tu jak±¶ nagonkê na twój pomys³ bo pewnie 99% tutejszych Ci kibicuje, ale pogadaæ mo¿na.bo pomys³ jest szalony :twisted:
Czasami tak sobie w³a¶nie my¶la³em :(
Ale mam nadziejê ,¿e tak nie jest i mam nadziejê ,¿e bêdziecie siê cieszyæ razem ze mn± , gdy "odpicujê" moj± brykê 8)
By Jedi -  25 mar 2008, 19:15
 -------
#8668
wojtek pisze:Mnie poruszy³y s³owa JEDI o napierdzianych fotelach(...)
Zapach nowo¶ci zostaje wywiany po dwóch tygodniach, tak samo jak(...)

przepraszam jesli kogos urazi³em, mia³a to byæ przeno¶nia, zreszt± w cudzys³owiu j± da³em, ale mo¿e faktycznie s³owo troche nie na miejscu...

Co do zapachu nowosci to nie masz zupelnie racji, swoim golfem jezdze 4-ty miesiac, mam przejechne 11tys km i ca³y czas mocno czuc zapach nowosci...

------

Prawie ka¿dy jak widze ma inne zdanie, wiêc dyskutowaæ mo¿na w koñcu to forum, niepotrzebne s± tylko jakie¶ uszczypliwe docinki...
By Maciek_Sdz -  25 mar 2008, 19:20
 -------
#8670
Jedi pisze: Co do zapachu nowosci to nie masz zupelnie racji, swoim golfem jezdze 4-ty miesiac, mam przejechne 11tys km i ca³y czas mocno czuc zapach nowosci...
Jedi , a mo¿e Ty masz od¶wie¿acz o zapachu "new car" - przyznaj siê! :D :D
Jedi pisze: Prawie ka¿dy jak widze ma inne zdanie, wiêc dyskutowaæ mo¿na w koñcu to forum, niepotrzebne s± tylko jakie¶ uszczypliwe docinki...

dok³adnie :)
Awatar użytkownika
By krz_p -  25 mar 2008, 19:20
 wielkopolskie
#8671
Maciek_Sdz przynajmniej dziêki tobie forum od¿y³o

a tak na serio to czy zrobi³e¶ dobry zakup to siê oka¿e jak zobaczysz auto, no i jeszcze w momencie jak bêdziesz je kiedy¶ chcia³ sprzedaæ, wersje z US ciê¿ej siê sprzedaj± i to pomimo ni¿szej ceny

aha aco do op³acalno¶ci zakupu nowego i u¿ywanego to dodam od siebie, ¿e w moim przypadku, nie chcia³o mi siê traciæ czasu (i pieniêdzy) na poszukiwania u¿ywanego auta,oraz na bieganie za czê¶ciami do naprawy i u¿eranie siê z warsztatem
tego nikt nie bierze tutaj pod uwagê
do tego za nowym autem przemawia gwarancja, jak co¶ siê stanie odstawiam auto do ASO i o nic siê nie martwiê, nie tracê czasu, a zatem i pieniêdzy
taki spokój te¿ ma swoj± cenê
By Jedi -  25 mar 2008, 20:50
 -------
#8681
krz_p pisze:Maciek_Sdz przynajmniej dziêki tobie forum od¿y³o

a tak na serio to czy zrobi³e¶ dobry zakup to siê oka¿e jak zobaczysz auto, no i jeszcze w momencie jak bêdziesz je kiedy¶ chcia³ sprzedaæ, wersje z US ciê¿ej siê sprzedaj± i to pomimo ni¿szej ceny

aha aco do op³acalno¶ci zakupu nowego i u¿ywanego to dodam od siebie, ¿e w moim przypadku, nie chcia³o mi siê traciæ czasu (i pieniêdzy) na poszukiwania u¿ywanego auta,oraz na bieganie za czê¶ciami do naprawy i u¿eranie siê z warsztatem
tego nikt nie bierze tutaj pod uwagê
do tego za nowym autem przemawia gwarancja, jak co¶ siê stanie odstawiam auto do ASO i o nic siê nie martwiê, nie tracê czasu, a zatem i pieniêdzy
taki spokój te¿ ma swoj± cenê
S³uszne uwagi :idea:
A forum faktycznie troche odzylo, bo mialem wrazenie, ze troche popad³o w stagnacjê w ostatnim czasie, chociaz d³ugo tutaj nie goszczê.

Dobra niech mi ktos powie, bo ciekaw jestem - czy Golf GTI z USA ma inaczej zestrojone zawieszenie w stosunku do wersji EU?
By Pipen -  25 mar 2008, 21:30
 -------
#8690
Jedi pisze:
Dobra niech mi ktos powie, bo ciekaw jestem - czy Golf GTI z USA ma inaczej zestrojone zawieszenie w stosunku do wersji EU?
nie mam pojêcia ale znaj±c amerykañskie gusta promieñ skrêtu jest pewnie mierzony w milach.. :lol:
By Szpandel -  25 mar 2008, 21:46
 -------
#8694
Inaczej na pewno ¶wiec± przednie reflektory. Tylne lampy równie¿ siê ró¿ni±. Wersja US ma obrysowki w przednim zderzaku i najczesciej kwadratowe miejsce na tyln± rejestracjê.

Patrz±c po konfiguratorach- Polskim i Amerykañskim dostrzeg³em równie¿ spore ró¿nice w pakietach wyposa¿enia.

Zastanawia mnie jeszcze czy nie ma jakiej¶ ró¿nicy w programie- przystosowanie do paliwa z USA.

pozdr.
By Maciek_Sdz -  25 mar 2008, 21:57
 -------
#8696
/////
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, 0:12 przez Maciek_Sdz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By maluszek -  25 mar 2008, 22:19
 mazowieckie
#8698
Jedi pisze:Dobra niech mi ktos powie, bo ciekaw jestem - czy Golf GTI z USA ma inaczej zestrojone zawieszenie w stosunku do wersji EU?
Je¶li siê nie mylê model 2006 chyba jeszcze mia³ "terenowe" zawieszenie. Obni¿yli dopiero od rocznika 2007. Ale te¿ nie jestem pewien czy obni¿yli do tego co jest w wersji EU.
Awatar użytkownika
By krz_p -  26 mar 2008, 8:01
 wielkopolskie
#8716
GTI z USA ma inne sprê¿yny, czêst± modyfikacj± w USA jest wymiana na sprê¿yny EU, na tych amerykañskich strasznie wysoko stoi auto, no i na pewno inaczej je¼dzi
By Maciek_Sdz -  10 maja 2008, 13:05
 -------
#9798
//////
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, 0:12 przez Maciek_Sdz, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9