Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By krz_p -  12 maja 2008, 8:57
 wielkopolskie
#9833
Maciek_Sdz jak nie masz kluczyków (b. dziwne), wg tego co napisa³e¶ na innym forum, to pozostaje ci tylko ASO
By Maciek_Sdz -  12 maja 2008, 10:12
 -------
#9836
Ju¿ wiem wszystko w ASO 1 kluczyk kosztuje 730z³ , czyli w sumie ok :)
By Hulaj -  13 maja 2008, 13:42
 mazowieckie
#9852
Lux autko, wygl±da na to ¿e wszystkie obawy siê nie potwierdzi³y!

gratulujê , ¿yczê samych mi³ych chwil pomóg³bym Ci z czê¶ciami ale wyje¿d¿am dzi¶ w podró¿ po¶lubn±:)

Jedna sugestia nie zwlekaj z malowaniem czarnych plastików bo trochê kupa taki dwu kolorowy GTI.

Pozdrawiam!

PS. jak wróce to ma byæ ju¿ gotowy :lol:
By Maciek_Sdz -  13 maja 2008, 15:07
 -------
#9853
//////
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, 0:14 przez Maciek_Sdz, łącznie zmieniany 1 raz.
By Szpandel -  13 maja 2008, 21:50
 -------
#9858
no, i tak ma byc ;)

co do malowania dokladek to rowniez jestem na nie:>

pozdr.
By larix -  27 cze 2008, 11:05
 -------
#10475
S³ysza³em ostatnio ¿e samochody z USA maj± gorsze zawieszenie i gorsze ³ozyska a wynika to z faktu i¿ maj± lepsze drogi i ograniczenia prêdko¶ci. Do czego zmierzam ponos sprzêt na rynek niemiecki gdzie nie ma ograniczeñ predko¶ci maj± lepsze ³aozyska. Czy ktos o tym jeszcze s³ysza³??
Awatar użytkownika
By maluszek -  27 cze 2008, 15:45
 mazowieckie
#10481
larix pisze:S³ysza³em ostatnio ¿e samochody z USA maj± gorsze zawieszenie i gorsze ³ozyska a wynika to z faktu i¿ maj± lepsze drogi i ograniczenia prêdko¶ci. Do czego zmierzam ponos sprzêt na rynek niemiecki gdzie nie ma ograniczeñ predko¶ci maj± lepsze ³aozyska. Czy ktos o tym jeszcze s³ysza³??
Je¶li w US s± lepsze drogi, to chcia³bym je zobaczyæ. Mo¿e w porównaniu do naszego kraju, ale w porównaniu do Niemiec na pewno nie.
By augustyniak -  06 lip 2008, 22:10
 -------
#10615
moglby ktos napisac jakie sa roznica miedzy wersja
us a eu? jestem przed kupnem golfa i mysle o gti
uzywanym a widze ze wersje us w lepszych cenach.
By Pipen -  07 lip 2008, 7:42
 -------
#10621
wszystko to piêkne, ale kiedy fotki w kartotece :twisted:
Awatar użytkownika
By krz_p -  07 lip 2008, 9:48
 wielkopolskie
#10624
Maciek_Sdz pisze:Z ró¿nic , to chyba tylko fotele przednie, pochodz± podobno od wersji GT na Europê ( materia³owe ) , a jak ma skórê to sa identyczne jak w EU. Podobno jest te¿ trochê inne zawieszenie , ale nie jestem pewien , bo mój te¿ ma mega sportowe ...
Golfy z US , maj± parê dodatków , których nie maj± wersje UE , czêsto s± lepiej wyposa¿one :)
zawieszenie, a raczej sprê¿yny s± inne, auto wy¿ej stoi i gorzej siê prowadzi, amerykanie czêsto je wymieniaj± na wersjê EU
co do wyposa¿enia to nie jest regu³±, ¿e maj± lepsze
w US wystêpuj± ró¿ne pakiety wyposa¿enia (ale to ju¿ maluszek musia³by siê wypowiedzieæ) nie ma takiej dowolno¶ci kompletowania wyposa¿enia jak w EU
no i tak do koñca nie wiadomo czy nie ró¿ni± siê niektórymi czê¶ciami

Maciek_Sdz co to za dodatki których nie maj± wersje EU? bo wed³ug mojej wiedzy to jest odwrotnie
By Maciek_Sdz -  08 lip 2008, 10:58
 -------
#10646
Chodzi bardziej o takie niestandardowe nowinki :P
Np. waga pod siedzeniem pasa¿era, której nie ma w EU, lepiej rozbudowany system audio z MP3 itp.
Reszta , to chyba to samo - czê¶ci s± na 100% te same, by³em na przegl±dzie i siê pytalem !

Zdjêcia bêd± ju¿ nied³ugo ;)
By Hulaj -  08 lip 2008, 11:35
 mazowieckie
#10647
To co Najwa¿niejsze ma to samo 8)

VW na USA s± chyba produkowane w Meksyku. Prawda to?
By Pipen -  08 lip 2008, 12:29
 -------
#10648
tak, zak³ad w Puebla
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9