Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  23 mar 2008, 21:54
 pomorskie
#8573
Tutaj link z opisem i wszystkim co potrzeba http://www.dnaprogram.pl/dnaauto/index.htm Ktos sie tego podjal ? Jakies opinie ? Mi to wyglada calkiem ciekawie , jesli rzeczywiscie pokrywaja prawie kazdy zakamarek auta to sama informacja na szybie ze auto jest "spryskane" moze odstraszac potencjalnego (******* w dupe przez stado murzynow) zlodzieja . Jedyna bol±czka jaka mi sie nasuwa to chyba jednak rzadkie kontrole policji... na tej stronie niby pisza ze policja ostro sprawdza .. ale jakos nie chce mi sie wierzyc . Spoko jest ten motyw ze dodatkowo ubezpieczaja auto na 5 , 10 i iles tam tys. w zaleznosci od wersji pakietu , no i ze PZU daje znizki jesli sie jest skropkowanym
Awatar użytkownika
By team-am -  23 mar 2008, 22:41
 łódzkie
#8579
Nasuwa siê pytanie, Kto kupuj±cy na gie³dzie allegro itp sprawdza cos takiego?? Szczerze mówiac ja nigdy.
Chyba lepiej zainwestowac w jakies inne zabezpieczenie

Pozdr
By Maciek_Sdz -  23 mar 2008, 23:15
 -------
#8584
Widzia³em kiedy¶ program o tym na TVN TURBO ca³kiem ciekawa rzecz , tym bardziej ,ze kosztuje to w granicach 600z³ , a masz "zabezpieczone" auto , znizki przy ubezpieczeniu i wyzsza wartosc wycenionego auta;)
Awatar użytkownika
By tygrysek -  24 mar 2008, 8:50
 -------
#8590
Mam znajomego który dzieki temu znakowaniu wygra³ z ASO (akurat nie VW) które to w nowym autku wymieni³o mu "niechc±cy" czê¶ci na troche bardziej przechodzone :)