Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By maluszek -  30 kwie 2008, 5:29
 mazowieckie
#9650
slawekjurek pisze:Jak na razie interesuje mnie automatyczne zamykanie szyb po uzbrojeniu alarmu z pilota, bez konieczno¶ci trzymania palca w "nieskoñczono¶æ" na przycisku pilota - w koñcu nie zawsze pamiêtam, ¿e zostawi³em otwarte szyby wysiadaj±c z samochodu.
W³a¶nie sobie to zaprogramowa³em. Modu³ komfortu. Bajt 03 (albo Bajt 06 w zale¿no¶ci od modu³u) Bit 6: Comfort function automatic closing.

Teraz przytrzymujê przycisk, ¿eby szyby zaczê³y siê same zamykaæ i mogê go pu¶ciæ - szyby domkn± siê same.
By emiter -  30 kwie 2008, 11:16
 łódzkie
#9654
maluszek pisze:
slawekjurek pisze:Jak na razie interesuje mnie automatyczne zamykanie szyb po uzbrojeniu alarmu z pilota, bez konieczno¶ci trzymania palca w "nieskoñczono¶æ" na przycisku pilota - w koñcu nie zawsze pamiêtam, ¿e zostawi³em otwarte szyby wysiadaj±c z samochodu.
W³a¶nie sobie to zaprogramowa³em. Modu³ komfortu. Bajt 03 (albo Bajt 06 w zale¿no¶ci od modu³u) Bit 6: Comfort function automatic closing.

Teraz przytrzymujê przycisk, ¿eby szyby zaczê³y siê same zamykaæ i mogê go pu¶ciæ - szyby domkn± siê same.
O widzisz, dobrze wiedzieæ, te¿ w³±cze u siebie, przydatna opcja :)
Awatar użytkownika
By npb -  30 kwie 2008, 13:39
 -------
#9658
tak siê zastanawiam czy kto¶ u mnie przy tym grzeba³ czy tak by³o fabrycznie, jestem drugim w³a¶cicielem ale nie s±dze by pierwszy co¶ robi³, auto jest z 2004 roku...
Awatar użytkownika
By slawekjurek -  30 kwie 2008, 18:06
 -------
#9661
Ok, jak tylko bêdê mia³ znów dostêp do VAG-COMa, przetestujê ten "Comfort function automatic closing". Fjan rzecz i dziêki za kody :)

Mam jednak nadal problem z sygnalizacj± przepalonych ¿arówek, mimo wyzerowanych odpowiednich bitów w module Cetralnej Elektryki, nic nie pomaga, nadal "wrezeszczy" komputer.

Ma kto¶ jakie¶ pomys³y ???