Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By patlapucio23 -  13 lut 2013, 20:32
 -------
#92549
Witam. Muszę wymienić zbiornik bo jest nie szczelny.

W starym nie mam czujnika poziomu płynu i w nowym też go nie chcę.

Szukam numeru tej części. Jeśli ktoś wie jak on ma wyglądać to poproszę o zdjęcie .
Jak ma ktoś do sprzedania chętnie kupię .
Używany a sprawny oczywiście mile widziany :)

vw jetta 2009 r. 1.9 tdi comfortline
By patlapucio23 -  15 lut 2013, 11:54
 -------
#92650
Myślałem że różnią się kształtem ale jak mówicie że wszystkie od golfa V będą pasować to się cieszę ogromnie .

Teraz mam pytanie jak się do tego zbiornika dostać?
Odginając nadkole widzę kawałek tego zbiornika.
Sciągać koło czy będe musiał całą osłone pod zderzakiem ściągać?

Nie dysponuje w tej chwili kanałem :/

No to czekam jak Wy to byście najprościej zrobili
By orh -  16 lut 2013, 9:09
 małopolskie
#92701
Krzychu może być słabo ale :) sciągasz kratkę prawą halogenową i masz lepszy dostęp. Sam zbiornik siedzi na 3 śrubach( bodajże klucz nr 10), rurkę z korkiem przez którą wlewasz płyn się odczepia zaraz przy samym zbiorniku. Pompka do spryskiwaczy szyb jest na wcisk ,_ sprawdź czy masz dobrą uszczelkę, czujnik poziomu zazwyczaj trzeba wyciąć (otwornica sie nadaje jak znalazł) też jest uszczelka powinna być razem z czujnikiem. Jak się postarasz wymiana góra w 30min.

Pozdro

p.s. Mam chyba taki zbiornik nawet z czujnikiem którego nie chcesz :) ale to nie problem .Daj znać czy cie to interesuje.
By patlapucio23 -  17 lut 2013, 15:40
 -------
#92761
orh pisze:Krzychu może być słabo ale :) sciągasz kratkę prawą halogenową i masz lepszy dostęp. Sam zbiornik siedzi na 3 śrubach( bodajże klucz nr 10), rurkę z korkiem przez którą wlewasz płyn się odczepia zaraz przy samym zbiorniku. Pompka do spryskiwaczy szyb jest na wcisk ,_ sprawdź czy masz dobrą uszczelkę, czujnik poziomu zazwyczaj trzeba wyciąć (otwornica sie nadaje jak znalazł) też jest uszczelka powinna być razem z czujnikiem. Jak się postarasz wymiana góra w 30min.

Pozdro

p.s. Mam chyba taki zbiornik nawet z czujnikiem którego nie chcesz :) ale to nie problem .Daj znać czy cie to interesuje.
Hmmm to jeśli kupie nowy to będę musiał wiercić jakieś dziury ?

Daj info na PW ile chciałbyś za ten zbiornik ;)
Nowy nie jest drogi no ale jak ma Ci leżeć w garażu i sie kurzyć :D