Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By MI4 -  07 maja 2008, 13:14
 -------
#9742
"Przedsiêbiorcy Honda Poland oraz Kulczyk Tradex poinformowali Prezesa Urzêdu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o zagro¿eniu zwi±zanym z u¿ytkowaniem samochodów Volkswagen Jetta i Golf Wariant oraz Honda Legend. Obie spó³ki rozpoczê³y bezp³atne akcje serwisowe"

wiêciej w poni¿szych linkach:

http://www.uokik.gov.pl/pl/informacja_i ... rt441.html

http://www.motonews.pl/wiadomosci/news- ... agena.html
Awatar użytkownika
By racepool -  07 maja 2008, 14:01
 -------
#9747
Do³acze sie poniewaz wczoraj uslyszalem w serwisie ze niektore modele z 2006 i 2007 tez sa objete akcja serwisowa odnosnie wymiany oleju w skrzyni biegow, maja zamieniac syntetyk na mineralny bo sa problemy z synchro 2 i 3 biegu. jestem juz umowiony wiec polecam sie dowiedziec jak jest z Waszymi furami
By MI4 -  07 maja 2008, 15:02
 -------
#9753
racepool pisze:Do³acze sie poniewaz wczoraj uslyszalem w serwisie ze niektore modele z 2006 i 2007 tez sa objete akcja serwisowa odnosnie wymiany oleju w skrzyni biegow, maja zamieniac syntetyk na mineralny bo sa problemy z synchro 2 i 3 biegu. jestem juz umowiony wiec polecam sie dowiedziec jak jest z Waszymi furami
w którym serwisie to us³ysza³e¶?
Awatar użytkownika
By racepool -  07 maja 2008, 15:56
 -------
#9756
Rowinski-Wajdemajer Piaseczno
Awatar użytkownika
By malydaras -  07 maja 2008, 17:42
 mazowieckie
#9757
racepool, a jaki symbol ma Twoja skrzynia?
Awatar użytkownika
By racepool -  07 maja 2008, 19:12
 -------
#9758
malydaras pisze:racepool, a jaki symbol ma Twoja skrzynia?
A gdzie to sprawdzic?? :oops:
Awatar użytkownika
By team-am -  07 maja 2008, 19:14
 łódzkie
#9759
racepool pisze:
malydaras pisze:racepool, a jaki symbol ma Twoja skrzynia?
A gdzie to sprawdzic?? :oops:
Wklejka w baga¿niku. Tam gdzie typ silnika po lewej, po prawej kod skrzyni
Awatar użytkownika
By racepool -  07 maja 2008, 19:57
 -------
#9761
A wiêc jest to BXE (5 bieg), nie mowili czy problem tyczy sie calej lini czy tylko danych rocznikow ale warto zapytac :)
Awatar użytkownika
By malydaras -  08 maja 2008, 6:48
 mazowieckie
#9768
BXE to Twój silnik, napisz co masz napisane obok, u mnie np. jest skrzynia JCR
Awatar użytkownika
By Bruce -  08 maja 2008, 19:01
 mazowieckie
#9777
Problem dotyczy Golfa Varianta i Jetty z 2007 roku produkowanych w Meksyku.
Nie dotyczy Golfa na szczescie ufcia :D
By Pipen -  09 maja 2008, 8:16
 -------
#9785
a tak na marginesie nie przypuszcza³em, ze u nas w salonach mo¿na kupic auta robione w Meksyku. My¶la³em ze tu wszystko Made in Germany :lol:
Awatar użytkownika
By malydaras -  17 paź 2008, 13:27
 mazowieckie
#12653
Od¶wie¿am temat. By³em dzisiaj na przegl±dzie po 30kkm i okaza³o siê, ¿e u mnie te¿ wymieni± olej w skrzyni. Akcja dotyczy skrzyñ 5 biegowych w dieslach, wiêcej informacji nie uda³o mi siê uzyskaæ. W moim przypadku silnik BXE, skrzynia JCR, rocznik 2007, produkcja w Mosel(P).

Philip7, móg³by¶ siê dowiedzieæ o co dok³adnie chodzi?
Nr akcji serwisowej: 35A7 KRY.01
Awatar użytkownika
By racepool -  17 paź 2008, 17:30
 -------
#12660
Ja mialem wlasnie ta wymiane. Zamienili syntetyk na mineralny. Skrzynia od poczatku byla bardzo precyzyjna ale teraz jest doskonala. Biegi wchodza prawie same :D dziwie sie ze niektorzy maja takie problemy ze skrzyniami... :shock:
Awatar użytkownika
By maluszek -  17 paź 2008, 17:57
 mazowieckie
#12661
racepool pisze:Ja mialem wlasnie ta wymiane. Zamienili syntetyk na mineralny. Skrzynia od poczatku byla bardzo precyzyjna ale teraz jest doskonala. Biegi wchodza prawie same :D dziwie sie ze niektorzy maja takie problemy ze skrzyniami... :shock:

Macie jakie¶ namiary na t± akcjê?
Awatar użytkownika
By malydaras -  17 paź 2008, 18:15
 mazowieckie
#12662
racepool pisze:Skrzynia od poczatku byla bardzo precyzyjna ale teraz jest doskonala. Biegi wchodza prawie same :D dziwie sie ze niektorzy maja takie problemy ze skrzyniami... :shock:
Ja te¿ nie mam zastrze¿eñ do pracy skrzyni, po wymianie oleju zrobi³em tylko kilka kilosów i nie zauwa¿y³em ró¿nicy ale bêdê siê przygl±da³ przez jaki¶ czas :wink:. Chcia³bym tylko wiedzieæ jaki problem rozwi±zuje ta akcja serwisowa.

maluszek, je¶li chodzi Ci o numer akcji serwisowej to napisa³em wcze¶niej.