Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By kuba94 -  13 cze 2008, 1:01
 pomorskie
#10149
Kolega Krz_p opislal jak temu zaradzic w kartotece ja zrobilem to w ten sposob i tez to opisalem w jakims poscie kupic tasme izolacyjna z meszkiem sa dwa rodzaje tasmy z grubszym meszkiem prawie welur i z takim slabszym (takimi tasmami sa obklejone weze i wiazki nie ktore ) .Trzeba rozmontowac konsole srodkowa i po kolej kazda czesc obklejac tasma .Najwiekszy problem jest z nawiewem srodkowym bo trzeba kratki odzielic od reszty obudowy plastikowej
Awatar użytkownika
By krz_p -  13 cze 2008, 9:22
 wielkopolskie
#10151
Jasiekwwl pisze:Panowie Pomocy!
W serwisie wymieniono mi ju¿ ca³y nawiew centralny - (auto z Climatronikiem) a to dziadostwo nadal popiskuje na nierówno¶ciach - rozebra³em to i przesmarowa³em - bez rezultatu - mo¿e kto¶ ma na to jaki¶ patent?
w opisie mojego auta jest napisane co z tym zrobiæ aby nie piszcza³o, jest nawet link do DIY ze zdjêciami, u mnie z tego miejsca nic nie s³ychaæ
Awatar użytkownika
By krz_p -  13 cze 2008, 16:31
 wielkopolskie
#10156
kuba94 pisze:kupic tasme izolacyjna z meszkiem sa dwa rodzaje tasmy z grubszym meszkiem prawie welur i z takim slabszym (takimi tasmami sa obklejone weze i wiazki nie ktore )
gdzie mo¿na kupiæ tak± ta¶mê? jaki¶ link poproszê :D
Awatar użytkownika
By team-am -  13 cze 2008, 21:31
 łódzkie
#10167
Taka ta¶mê mozna kupic w sklepach elektrycznych, patrz±c na cene przesylka przekroczy wartosc tasmy ;)