Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By trekkk -  04 sie 2013, 6:44
 -------
#103154
Witam wybieram się w dłuższa podróż i nasuwa się pytanie czy zrobić jakiś przegląd przed wyjazdem, bo jak wiadomo w razie czego naprawy nie są tanie za granica... wystarczy same podłączenie pod komputer? póki co nic nie stuka w aucie pozdrawiam
By Tomek2202 -  04 sie 2013, 8:43
 wielkopolskie
#103155
Ja też się niedługo wybieram daleko za granicę i mam duże obawy czy coś nie nawali ale tak szczerze to przed wyjazdem może być wszystko super a na trasie i tak coś może nawalić. Ja wiem że mam porobione wszystko co trzeba. Kupiłem sobie assistance i pojadę zawsze to jakieś zabezpieczenie będzie.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 sie 2013, 12:22
 pomorskie
#103162
trekkk pisze:wystarczy same podłączenie pod komputer?
co ci da podłączenie pod komputer - nic, jeśli auto na bieżąco prawidłowo eksploatowane to nic nie trzeba robić, ewentualnie można przyspieszyć wymianę oleju, filtrów, itp... jeśli droga ma być bardzo długa
Awatar użytkownika
By nomade -  05 sie 2013, 15:23
 kujawsko-pomorskie
#103223
No na długiej trasie to nigdy nic nie wiadomo ! Ja ostatnio jechałem trasę 1700km w jedną stronę, wracając do PL zrobiła się dziura w wężu od turbo (200km od Berlina) i przyznam, że na niemieckiej autostradzie miałem strachu jak kontrolki zaczęły migać i auto jechało 90km/h max ! ...a przed wyjazdem zrobiłem pełen serwis, płyny, kontrola komp itd Miało być cacy, usterka okazała się drobna, ale daleko od domu, środek nocy (sobota), za granicą :) Temat i tak zdiagnozować udało się w PL. Assistance dobry temat dla podróżników samochodowych bo pewnych sytuacji nie da się przewidzieć !
By trekkk -  05 sie 2013, 20:22
 -------
#103248
mi jak na złość przed wyjazdem! wyskoczyła dziś kontrolka airbag, kabel pod siedzeniem kierowcy nie łączy i coś piszczy czasami przy wsiadaniu do auta przy tylnym kole, prawdopodobnie pękła guma na wachaczu, tak mechanik powiedział, chyba nic nie groźnego ale zrobić trzeba...