Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By chomik -  30 lip 2008, 17:12
 warmińsko-mazurskie
#10920
Ciekawe czy w grê dodatkowo nie wchodzi wymiana licznika bo mo¿esz nie mieæ tej kontrolki na blacie, czujnik raczej gdzie¶ jeszcze powinien byæ pod³±czony poniewa¿ dodatkowo w³±cza siê brzêczyk (przynajmniej tak mia³em w mkIV) :roll:
Awatar użytkownika
By maluszek -  30 lip 2008, 18:21
 mazowieckie
#10921
chomik pisze:czujnik raczej gdzie¶ jeszcze powinien byæ pod³±czony poniewa¿ dodatkowo w³±cza siê brzêczyk
Brzêczyk jest w zegarach. Nawet dwa, je¶li dobrze pamiêtam.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  31 lip 2008, 17:02
 -------
#10931
Ooo dobra opcja nawet niewiedzia³em ze cos takiego jest hehe podlaczam sie do temaciku:) jesli cos wykombinujesz badz ktos bedzie wiedzial na ten temat wiecej moze i ja sie skusze na to bo faktycznie w V nie widac poziomu dok³adnie a czujniczek by u³atwi³ sprawe:)

A ta cena czujnika (35z³) to sprawdzales w ASO VW czy przechodzony?
By juras5 -  31 lip 2008, 19:58
 -------
#10937
sprawdzalem przed wakacjami. tylko wiazka jeszcze jest potrzebne i NIE WIEM GDZIE BY JA PODLACZYC. chyba nie bezposrednio o zegarow tylko do czegos innego... ale moge sie mylic!


zaraz sprawdze w etce czy czegos wiecej nie ma.
Awatar użytkownika
By krz_p -  01 sie 2008, 8:36
 wielkopolskie
#10955
kiedy¶ na jakiej¶ austriackiej stronie znalaz³em opis zamontowania i pod³±czenia tego czujnika, niestety nie pamiêtam adresu
poszukaj mo¿e przez motor-talk.de lub golf5gti.com, bo linka znalaz³em na bank na którym¶ z tych dwóch for
By juras5 -  01 sie 2008, 17:12
 -------
#10962
szukam

water level stand
wasserstandsschaleter

wasserstand,

ale nic nie znalazlem :(
chyba ze na tym motor-talk jak sie zaloguje to cos znajde...
Awatar użytkownika
By krz_p -  02 sie 2008, 8:53
 wielkopolskie
#10975
Bruce dla sslivigio poproszê o bana, chyba nie muszê uzasadniaæ dlaczego
By kuba94 -  04 sie 2008, 23:49
 pomorskie
#11058
Opis niemiecki jest mniej wiecej taki .Na pocz±tku co jest potrzebne do zamontowania sa tam wymienione numery nastêpnie jak dostaæ sie do zbiorniczka zeby go wyj±æ tam akurat zdejmuje przód auta .Nastepnie ,¿e trzeba wyci±æ dziurê zamotowac czujnik z uszczelka pod³±czyæ wi±zkê a minus odniej gdzies do masy obok zbiorniczka,pózniej przeciagnaæ kable pod wygluszeniem i wprowadzic je do srodka kanalem pod oslona akulumatora do srodka .pozniej wyjac zegary i to podlaczyc do pin 34 a nastepnie zalac woda To chyba wszystko mniej wiecej co tam napisano w 80% Te 20% to slabosc mojego niemieckiego
By juras5 -  05 sie 2008, 1:35
 -------
#11061
tylko nie wiem po co robic dziure....
ja np mam zaslepke zamiast czujnika.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  05 sie 2008, 7:20
 -------
#11063
Ciekawe czy czujnik dziala w golfie bez mfa+ i mfa:( tego nikt niewie pewnie:(