Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Jedi -  17 paź 2008, 19:57
 -------
#12669
a w salonach dostêpne ju¿ cenniki i katalogi nowego Golfa ;)
By juras5 -  18 paź 2008, 12:06
 -------
#12682
a po Poznaniu je¼dzi zabytkowy tramwaj z logo VW i zamiast drugiego wagonu, na przyczepie(lawecie) jest b³êkitny golf 6 - kolor super;]
Awatar użytkownika
By malydaras -  18 paź 2008, 17:09
 mazowieckie
#12687
juras5, z Twoich postów wnioskujê, ¿e tych tramwajów jest cztery :?: :lol: :lol:
By Szpandel -  18 paź 2008, 23:53
 -------
#12691
Jedi pisze:a w salonach dostêpne ju¿ cenniki i katalogi nowego Golfa ;)


i w konfiguratorze jest ju¿ !!

Jest bardzo tani ;o

Climatronic za 1250? ;o esp za 800??

Cos czuje ze duzo na naszych drogach bêdzie tyc golfow VI ;)

pozdr.
Awatar użytkownika
By tygrysek -  19 paź 2008, 0:12
 -------
#12692
A Scirocco ?? 2.0 TSI z DSG za nieco ponad 90 000 .... £akomy k±sek jak na legendarne sportowe autko bêdzie .... Polityka VAG by zwiêkszyæ dostêpno¶æ modeli przyniesie skutki ... Samo Audi wprowadzi Q5, Q3, Q1 oraz A1 .... jak do tego dojd± autka ze stajni VW bêdzie w czym wybieraæ w po³±czeniu z nowymi cenami.

PS. Nowa Polóweczka

Obrazek
Awatar użytkownika
By malydaras -  21 paź 2008, 22:41
 mazowieckie
#12728
Dzisiaj mia³em okazjê przejechaæ siê nowym golfem 1.4 122KM w wersji comfortline. Pierwsze wra¿enia mam jak najbardziej pozytywne:
  • - autko jest ciche, w zasadzie podczas jazdy s³ychaæ nawiew climatronica i oponki hankook, nie wiem jak jest przy prêdko¶ciach powy¿ej 110km/h
    - silniczek bardzo harmonijnie siê rozkrêca, nie czuæ takiego kopa jak w dieslu ale daje radê. Podczas jazdy na biegach 1-4 przyspieszenia s± przyjemne, na 5-ce s³abo a na 6-ce ju¿ nic siê nie dzieje, mo¿na deptaæ i deptaæ i nic. Ogólnie doskona³y silnik dla osób je¿d¿±cych normalnie.
    - skrzynie 6-ka pracuje wy¶mienicie, nic nie haczy i zawsze by³em pewien biegu który wrzuca³em.
    - zawieszenie pracuje tak samo jak w V-ce, jecha³em kawa³ek t± sam± tras± co zwykle je¿d¿ê swoim golfem i nie zauwa¿y³em ró¿nic w t³umieniu dziur.
    - spalanie wg komputerka wysz³o mi 7,5l/100km (Warszawa - trochê ma³ych uliczek + £azienkowska, bez korków). Mój 1.9 w tych warunkach spali³ by jakie¶ 5-5,5l/100km.
    - w ¶rodku du¿y postêp wzglêdem pi±tki, wizualnie i dotykowo klasê wy¿ej. Ergonomia i widoczno¶æ taka sama poza lusterkami które maj± inny kszta³t i wymagaj± przyzwyczajenia. Bia³e pod¶wietlenie zegarów z MFA+ wygl±da fantastycznie. Wreszcie w drzwiach g³o¶niki s± tam gdzie byæ powinny czyli z przodu drzwi i pomimo tego jest miejsce na du¿± butlê picia, minusem tego jest krótka i g³êboka kieszeñ. Drzwi maj± klasyczn± konstrukcjê bez przykrêcanego zewnêtrznego poszycia i zamykaj± siê z mi³ym cichym klapniêciem.
Chcia³bym kiedy¶ przetestowaæ 1.4 160KM DSG. to musi fajnie pomykaæ :wink:.
By juras5 -  21 paź 2008, 23:27
 -------
#12730
malydaras zamienilbys 1.9 na 1.4 tsi 122 ?

czy ktos z Was koledzy zamierza kupic 6-stke w najblizszym czasie?
Awatar użytkownika
By liroyek -  22 paź 2008, 8:11
 -------
#12731
no nie do VI tez wkladaja hankooki :(
Awatar użytkownika
By malydaras -  22 paź 2008, 9:09
 mazowieckie
#12732
juras5 pisze:malydaras zamienilbys 1.9 na 1.4 tsi 122 ?
Nie wnikaj±c w koszty zakupu i eksploatacji raczej tak, najwiêksza ró¿nica to cisza i skrzynia 6-ka :!:
juras5 pisze:czy ktos z Was koledzy zamierza kupic 6-stke w najblizszym czasie?
Mia³em wczoraj tak± wizjê, ale do tego pomys³u postanowi³em wróciæ na wiosnê. Bêdzie ju¿ 1.6TDI, mo¿e bêd± jakie¶ promocje, mo¿e bêdzie trochê wolnej kasy a mo¿e stanieje passat CC :lol:.
Awatar użytkownika
By liroyek -  22 paź 2008, 9:26
 -------
#12733
malydaras

nastepnym autkiem jakie bede kupowal bedzie wlasnie CC :)

jak odbieral moja Jetti to wlasnie stal taki srebrny :) zakochalem sie :D
Awatar użytkownika
By maluszek -  22 paź 2008, 15:20
 mazowieckie
#12735
malydaras pisze:Drzwi maj± klasyczn± konstrukcjê bez przykrêcanego zewnêtrznego poszycia i zamykaj± siê z mi³ym cichym klapniêciem.
Dla mnie to akurat du¿y minus. Wymiana samego poszycia jest du¿o ³atwiejsza ni¿ ca³ych drzwi.
Awatar użytkownika
By fredric -  28 paź 2008, 22:28
 mazowieckie
#12781
powiem wam ze fajna ta VI dzis mia³em okazje ogladn±c i jestem pod wra¿eniem :) mi sie podoba i to bardzo :)
Awatar użytkownika
By tygrysek -  10 lis 2008, 1:28
 -------
#12976
a mo¿e mi kto¶ wyja¶ni jak w PL realiach ró¿ni± siê wersje Trend, Comfort , HighLine.... bo wszystko piêknie dop³ata jest ale za co to nie wiem .... bo w konfiguratorze bez wzglêdu na wybran± wersje opcje te same. Dok³adam to wyposa¿enie i dok³adam i byæ mo¿e ju¿ co¶ "dubluje" po wybraniu HighLine. Nijak nie idzie faktycznej ceny wyliczyæ ;)
By Szpandel -  10 lis 2008, 8:54
 -------
#12981
siedzialem w VI trendline i jest bogatsza zdecydowanie od V w tej samej wersji wyposazeniowej.

zaryzykowalbym stwierdzenie, ze VI trendine ze skorzana kierownica wyglada lepiej niz V comfortline/sportline ;)


pozdr
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9