Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By travers -  16 sie 2008, 13:25
 -------
#11364
Witam! Mam Golfika V 1.4 FSI 90 KM.
W zwiazku z tym ,ze jak ogolnie wiadomo nie jest to rakieta :wink:
postanowilem cos z tym zrobic...
udalem sie do warsztatu chip-tuningu zasiegnac info.... i tu psikus :shock:
uslyszalem , ze max jakie moga mu dolozyc to 8KM...i jakies 20nm :oops:

Koles poradzil mi usunac katalizator ,bo zabiera on 5 KM....co o tym myslicie? czy komputer nie zwariuje jesli zastapie kata zwykla rura lub strumiennica?
Oprocz tego doradzil zastapienie filtra powietrza wkladka-czy ktos juz to wyprobowal?

nie chodzi mi o zrobienia z tego auta rakiety...bo z g..na bata nie ukrecisz :D ale chcialby zeby szybciej wkrecalo sie na obroty ,bo jest strasznie ospaly.....moze jakies rady? jestem otwarty na wszelkie porady? ;]
Awatar użytkownika
By krz_p -  16 sie 2008, 17:49
 wielkopolskie
#11377
z tym silnikiem nic nie zrobisz, daj sobie spokój

katalizator zostaw w spokoju, jest za nim druga sonda, dlatego nie mo¿esz go sobie od tak usun±æ
By Adi6666 -  16 sie 2008, 22:34
 -------
#11383
w³asnie nie warto kombinowaæ, szkoda kasy na wolnoss±cem laæ tylko dobr± benzynkê, dbaæ o filtr i je¼dziæ, rakiety i tak nie bêdzie, ale ten silnik jest do oszczêdzania a nie ganiania :wink:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  16 sie 2008, 22:55
 pomorskie
#11388
travers pisze:Witam! Mam Golfika V 1.4 FSI 90 KM.
W zwiazku z tym ,ze jak ogolnie wiadomo nie jest to rakieta :wink:
postanowilem cos z tym zrobic...
udalem sie do warsztatu chip-tuningu zasiegnac info.... i tu psikus :shock:
uslyszalem , ze max jakie moga mu dolozyc to 8KM...i jakies 20nm :oops:

Koles poradzil mi usunac katalizator ,bo zabiera on 5 KM....co o tym myslicie? czy komputer nie zwariuje jesli zastapie kata zwykla rura lub strumiennica?
Oprocz tego doradzil zastapienie filtra powietrza wkladka-czy ktos juz to wyprobowal?

nie chodzi mi o zrobienia z tego auta rakiety...bo z g..na bata nie ukrecisz :D ale chcialby zeby szybciej wkrecalo sie na obroty ,bo jest strasznie ospaly.....moze jakies rady? jestem otwarty na wszelkie porady? ;]
gdyby¶ "nie daj Bo¿e" wpad³ na ten niekoniecznie m±dry pomys³, to od tego momentu zaczê³yby siê twoje problemy z tym samochodem, chocia¿by jak wspomnia³ który¶ z kolegów wy¿ej sonda lambda za katem, ale nie tylko, jest tam wiêcej rzeczy, które po wyrzuceniu kata troszke by "szala³y"
Awatar użytkownika
By Bruce -  17 sie 2008, 0:08
 mazowieckie
#11391
Mysle podobnie jak koledzy powyzej.
Lepiej dolozyc za jakis i kupic mocniejsze auto.