Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  09 lis 2020, 20:15
 śląskie
#284093
Na ali to samo około 50% taniej i czasem wysyłka z PL.
te ma chociaz androida.
Mam 9" i jest spoko ale bardzo wali po oczach w nocy, trzeba wyłączać całkiem ekran .
Odbiór fm tragedia w tych chinskich radiach.
By seebst -  06 cze 2021, 21:55
 lubuskie
#286350
Takie pytanie odnośnie tych stacji multimedialnych, czy jak taką sobie założę, a posiadam fabryczną antenę GPS z RNS300, gdzie na liczniku na fisie pokazuje mi kierunek jazdy i odległości - będzie to z nowym radiem działać i pokazywać, jak radio będzie z tym modułem canbus?
By seebst -  12 cze 2021, 8:09
 lubuskie
#286394
A czy do takiego radia będę mógł podłączyć wideorejestrator samochodowy (generalnie jako źródło zasilania, ale jako podgląd obrazu też fajnie jakby był) i żeby to ładnie współgrało ze sobą?
By Tomyyy -  13 cze 2021, 11:10
 podlaskie
#286400
seebst pisze:
12 cze 2021, 8:09
A czy do takiego radia będę mógł podłączyć wideorejestrator samochodowy (generalnie jako źródło zasilania, ale jako podgląd obrazu też fajnie jakby był) i żeby to ładnie współgrało ze sobą?
do isudara są dedykowane kamerki z podglądem na radiu, jednak pobiera ona caly czas prad, czasem halas wywoluja wlaczenie sie kamerki

pewnie jakby wykorzystać wiązkę, podłączyć zasilanie innej kamerki pod + i - to tez powinno działać.
By seebst -  13 cze 2021, 13:39
 lubuskie
#286402
Tomyyy pisze:
13 cze 2021, 11:10
seebst pisze:
12 cze 2021, 8:09
A czy do takiego radia będę mógł podłączyć wideorejestrator samochodowy (generalnie jako źródło zasilania, ale jako podgląd obrazu też fajnie jakby był) i żeby to ładnie współgrało ze sobą?
do isudara są dedykowane kamerki z podglądem na radiu, jednak pobiera ona caly czas prad, czasem halas wywoluja wlaczenie sie kamerki

pewnie jakby wykorzystać wiązkę, podłączyć zasilanie innej kamerki pod + i - to tez powinno działać.
A pod wyjście USB można taki wideorejestrator podłączyć jako zasilanie? Bo przed zakupem takiego radia chcę za jednym zamachem ogarnąć kamerkę, żeby dwa razy nic nie demontować.
By Tomyyy -  13 cze 2021, 17:33
 podlaskie
#286404
seebst pisze:
13 cze 2021, 13:39
A pod wyjście USB można taki wideorejestrator podłączyć jako zasilanie? Bo przed zakupem takiego radia chcę za jednym zamachem ogarnąć kamerkę, żeby dwa razy nic nie demontować.
jak kamerka działa pod usb to bedzie działać, u mnie nawet telefon ładowałem w trybie szybkim. napięcie na usb chyba jest po przekręceniu kluczyka.

mam zwyklego isudara 2 usb: https://pl.aliexpress.com/item/84011410 ... fc5eb558-0