Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Zalman -  11 gru 2012, 10:31
 małopolskie
#88615
Cześć :)
mam taki oto problem z RCD 510. Zamontowany jest wszystko hula ale CD niestety nie.. klikam na klawisz zmieiarki czy jakoś tak pokazuje ekran z 6 płytami. klikam na numer 1 zeby włozyc płytke pisze please wait... i to by było na tyle. Cisza. i moge sobie czekac i czekać.
Co się stało ?
Awatar użytkownika
By Zalman -  13 gru 2012, 11:00
 małopolskie
#88728
Witam ponownie.. otóż że mam problem z radiem to jedno.. teraz chciałem odesłać gościowi radio i mówi że nie ma takiej możliwości że sprzedał 100 % sprawne stan idealny.. Na aukcji nie ma że 100% sprawne.. Cały czas mówi o blokadzie transportowej.. Jak się ja wylacza ? ciągle gada żebym podjechał do elektronika i zeby mi on to wyłaczył czy cos..
Ktoś cos wie na ten temat ? Wszytsko idzie prócz CD.. nie chce wciągać Cd.

Co robić ?
Awatar użytkownika
By Zalman -  13 gru 2012, 21:31
 małopolskie
#88780
Nie blokady nie włączał.
Podłączyłem radio i hulało od razu. zmieniarka w radiu tylko nie chodziła.

Edit: Zgadza się na obudowanie jest jak odblokowac i blokowac radio. Próbowałem z tym i tez nic.
Gość uparcie twierdzi że radio 100% sprawne.. więc może podczas transportu coś pierdykło ? poprzestawiało się coś w zmieniarce i jest kaplica ? teraz tylko jak to naprawić ?

Jesli to jakoś łatwo czy coś, tanim kosztem to dam sobie spokój i to zrobie.
bo kurka tak obliczyłem ze jak sie nic nie wyjasni w sporze na allegro to potem biuro obsługi allegro.. policja.. wiec koło 2 miechów strace na tym :P
Awatar użytkownika
By Zalman -  14 gru 2012, 6:18
 małopolskie
#88793
jurgeen żeby to było takie proste :D
dzwoniłem do niego. i mówiłem o zwrot kasy a on coś Ty nie ma takiej opcji. Dośc długo się z nim przez tel przegadywałem. Jesli twierdzi ze radio jest sprawne to w czy problem tak mu gadałem. a on do mnie a skad mogę wiedziec czy teraz radio działa, co pan narozrabiał z tym radiem.. no kur... ciśnienie we mnie się tak podniosło że trzeba było się napić.. BLACKA :P
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  10 sty 2013, 9:34
 kujawsko-pomorskie
#90364
Zalman pisze:Cześć :)
mam taki oto problem z RCD 510. Zamontowany jest wszystko hula ale CD niestety nie.. klikam na klawisz zmieiarki czy jakoś tak pokazuje ekran z 6 płytami. klikam na numer 1 zeby włozyc płytke pisze please wait... i to by było na tyle. Cisza. i moge sobie czekac i czekać.
Co się stało ?
A próbowałeś zastosować ustawienia fabryczne. Jest taka możliwość. I po tym dezaktywować zabezpieczenie transportowe. Ja kupiłem nowe radio RCD510 i było zabezpieczone. i też nie mogłem uruchomić zmieniarki. Po zastosowaniu ustawień fabrycznych i dezaktywacji zabezpieczenia kiedy nacisnę np. CD1 to najpierw pojawia się Proszę czekać !!! a następnie włóż płytę CD i jest OK. Jeżeli natomiast nic to nie da to wyjmij radio i odłącz wtyczkę zasilająca. Po ponownym podłączeniu wtyczki zmieniarka powinna kilka razy "przemielić" i może wtedy ustawi się laser.
Awatar użytkownika
By Zalman -  10 sty 2013, 17:48
 małopolskie
#90397
ustawienia fabryczne przywracałem i nic to nie dało. Kurde ale nie wiem czy potem nie robiłem tej dezaktywacji. Zobaczę.. Co do odłaczania radia to podłaczałem radio parę razy :D bo raz było sprawdzenie czy działa. Jak się okazało że zmieniarka nie działa to wyciągłem radio i spakowałem z myślą o odsyłce ale niestety wyszły kwiatki.. I radio jest spowrotem w samochodzie. potem media ina montowałem.. noo parę razy było i nic. Cisza z zmieniarka.

aa co do tego radia to sprawa na allegro była.. nic nie wynikło.. potem było w biurze obsługi allegro.. odesłali mnie żebym sprawę do sądu dał.. no i po ptakach. Jedynie jeszcze na policję myślę dać
Awatar użytkownika
By Zalman -  10 sty 2013, 22:32
 małopolskie
#90411
@BRUNO55 właśnie sprawdzałem jeszcze raz to radio z ustawieniami fabrycznymi i próba zdjecia blokady transportowej i nic. Wyłaczam blokade.. włączam wyłączam. Zmieniarka klik na CD1 i nic cicho :P zero odezwu czy coś. Może jak dexter pisze że wtyczka przy mechanizmie się wypięła o ile jest tam coś takiego. Po powinno coś chyba mielić czy coś ? a tu nic
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 29