Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By ciamajda -  28 kwie 2020, 15:22
 lubuskie
#281160
Witam
Odebrałem dziś auto od mechanika po wymianie przednich amortyzatorów ( były jeszcze oryginalne ) założyłem bilstein b4 plus nowe łożyska. Ku mojemu zdziwieniu wcześniej wkładałem jeden palec pomiędzy nadkole a oponę a teraz swobodnie wchodzą dwa. Wygląda to teraz dość kiepsko. Amortyzator dobierany był po numerze vin. Co może być powodem ?
Awatar użytkownika
By talesbite -  28 kwie 2020, 16:34
 podlaskie
#281161
Pewnie wcześniej odboje były wyklepane i siedział niżej. Podejrzewam, że wsadzone nowe, dlatego jest wyżej lub wsadzone standardowe. Są dwa rodzaje jak dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

By piotrek233 -  29 kwie 2020, 12:09
 śląskie
#281178
Łożyska na amorze wymieniałeś czy kole, bo nie sprecyzowałeś. jeżeli na amorze to też poducha była stara czyli wybita, a jak założyłeś nowe to jest wyższa, nie ubita. Pojeździsz trochę to wszytko się ułoży i wtedy zobaczysz jak to wszytko wygląda.
By ciamajda -  01 maja 2020, 15:07
 lubuskie
#281252
Łożyska na amortyzatorze nowe. Zakładałem, że moje są już wyklepane i że się trochę podniesie ale to przerosło trochę moje wyobrażenie. Pojeżdżę poczekam, jak nie to wymiana sprężyn na coś niżej bo kiepsko to wygląda naprawdę. Macie jakieś zdjęcia mk5 gti jak wygląda u was prześwit ? Może po prostu tak ma być.