Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By stefan-16 -  08 maja 2012, 18:26
 -------
#72027
Ja mam coś takiego, że mimo tego że jest zimny samochód zapierdalają oba wiatraki jak złe. Pod kompem pokazało że jest walnięty czujnik temp. więc go wymieniłem(ten obok akumulatora) i nic dalej jest błąd i wiatraki zapi... jak złe. Już nie mam siły do nich.
By LukaszDestroYer -  30 maja 2012, 6:52
 -------
#73986
Biegu pisze:Czy ktoś z Was miał problemy z wiatrakiem? Mój kręci sie i hałasuje jak poje..ny. Czytałem że przyczyną jest uszkodzenie małego wiatraka i wtedy ten duży nadrabia. Ktoś mógłby to potwierdzić?
taką sama sytuacje miałem rok temu.
mały wiatrak się spalił i i uszkodził sterownik - przekąznik w duzym wiatraku , który jest pod obudową. Duży wiatrak chodził caly czas, ale nie hałasował!
o dziwo nawet komp nie wykazywał błędów...
musiałem wymienić oba wiatraki i do dzis wszystko hula.
By Biegu -  31 maja 2012, 15:13
 -------
#74071
LukaszDestroYer pisze:
Biegu pisze:Czy ktoś z Was miał problemy z wiatrakiem? Mój kręci sie i hałasuje jak poje..ny. Czytałem że przyczyną jest uszkodzenie małego wiatraka i wtedy ten duży nadrabia. Ktoś mógłby to potwierdzić?
taką sama sytuacje miałem rok temu.
mały wiatrak się spalił i i uszkodził sterownik - przekąznik w duzym wiatraku , który jest pod obudową. Duży wiatrak chodził caly czas, ale nie hałasował!
o dziwo nawet komp nie wykazywał błędów...
musiałem wymienić oba wiatraki i do dzis wszystko hula.
Kojarzysz numery części i ich koszt?
By LukaszDestroYer -  01 cze 2012, 19:55
 -------
#74177
Biegu pisze:
LukaszDestroYer pisze:
Biegu pisze:Czy ktoś z Was miał problemy z wiatrakiem? Mój kręci sie i hałasuje jak poje..ny. Czytałem że przyczyną jest uszkodzenie małego wiatraka i wtedy ten duży nadrabia. Ktoś mógłby to potwierdzić?
taką sama sytuacje miałem rok temu.
mały wiatrak się spalił i i uszkodził sterownik - przekąznik w duzym wiatraku , który jest pod obudową. Duży wiatrak chodził caly czas, ale nie hałasował!
o dziwo nawet komp nie wykazywał błędów...
musiałem wymienić oba wiatraki i do dzis wszystko hula.
Kojarzysz numery części i ich koszt?
kupiłem używki : koszt 250zł za oba wiatki
wiatrak od klimy wywaliłem
a od chłodzenia ma numer 1K0959455N
By Biegu -  23 cze 2012, 23:06
 -------
#76198
kamilecki pisze:Wentylatory :wink:
Tak wentylatory :) choć jeden z nich przestał działać i zamienił się w wiatrak :)

Wyjąłem dziś mały wentylator rozebrałem go i ujrzałem to co zwykle w starym odkurzaczu firmy Polar czyli "zawieszoną" szczotkę. Po jej uruchomieniu mały wentylator pracuje bez problemów :)