Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By czesiek -  16 maja 2012, 16:44
 dolnośląskie
#72879
Witam moze ktos potrafi zrobic kolor felg w jakims programie? Zeby zobaczyc jak to bedzie wygladalo na aucie. Kolory jakie mnie interesuja to: pomarancz, fiolet, niebieski. Czarne, biale, grafitowe odpadaja. Moze macie inne ciekawe pomysly na kolor. Wstawiam fote na ktorej bym chcial ta przerowbke zobaczyc. Z gory dziekuje Obrazek
By Biegu -  17 maja 2012, 11:00
 -------
#72979
Też chętnie zobaczę przeróbki aczkolwiek ten model felg moim zdaniem wygląda dobrze tylko w kolorze srebrnym ew białym (jeżeli buda jest biała). Może kup jakieś fajne czarne fele z czerwonym paskiem.

Uważam, że tym kształtem kół VW nawiązuje do drogich aut klasy GT/supercars (często włoskiego wzornictwa) chcąć nobilitować Golfika klasę (kilka klas) wyżej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Nie sądzę że z malowania tych kół wyjdzie coś dobrego. Kolorowe felgi (oraz jakieś dziwne naklejki) sprawią że auto będzie wyglądać jak trampki Nike.
By Fan golf -  17 maja 2012, 11:31
#72984
Jak dla mnie każdy inny kolor tych felg poza orginałem to: Wiocha śpi i tańczy, ale o gustach sie nie dyskutuje
By stefdeath -  17 maja 2012, 11:42
 -------
#72985
Fan golf pisze:Jak dla mnie każdy inny kolor tych felg poza orginałem to: Wiocha śpi i tańczy, ale o gustach sie nie dyskutuje
Dokładność. Takie eksperymenty pasują chyba tylko do fikuśnych, designerskich aut typu kia soul, DS3, smart itp. gdzie oprócz felg są jeszcze jakieś elementy nadwozia w tym kolorze. Golfowi pasuje to jak świni siodło.
By czesiek -  17 maja 2012, 12:29
 dolnośląskie
#72991
Dzieki wielkie. Przerobka rewelacyjna. Mi to sie osobiscie podoba. Ale skoro mowicie ze to wies to moze rzeczywiscie zostane przy oryginale. Zwlaszcza ze auto to 100 oryginal. Jeszcze raz wielkie dzieki za poswiecenie czasu.
By stefdeath -  17 maja 2012, 13:25
 -------
#72996
Nie ma problemu- trzeba sobie pomagać ;)
Awatar użytkownika
By Insane -  17 maja 2012, 13:29
 dolnośląskie
#72997
Dasz znaczki w kolor felg i jakieś naklejki i już pasuje. Sam mam złotawo-pomarańczowe i jest ok. Kombinuj bo tylko na żywo można ocenić.
By camilo -  29 maja 2012, 20:14
 -------
#73945
możecie pomóc mi tez w wyborze koloru felg. Coś mnie kręcie żeby zmienić kolor tylko nie wiem w jaki kolor pójść. Myślałem o pomarańczowym tak samo alboo jakimś graficie, co o tym myślicie ?? Może stefdeath byś coś pomodzil z tym zdjęciem ??
Z góry wielki dzięki


jak wstawić zdjęcie z tego linku??

http://www.auto-power-girl.com/pics/pho ... 2006-16187" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
By Insane -  29 maja 2012, 20:33
 dolnośląskie
#73946
Jeśli mowa o felgach z vw v gti to tylko w serii lub kolor nadwozia. Moje zdanie.
By camilo -  29 maja 2012, 20:56
 -------
#73949
no właśnie bardziej jestem przekonany do czegoś podobnego to koloru karoseri. Jaki jeszcze Waszym zdaniem pasuje to tego szarego koloru ? Czarne odpadają na bank
Awatar użytkownika
By Insane -  29 maja 2012, 21:38
 dolnośląskie
#73953
jesli masz szary to zrob szare albo czarne, nie wieje tak nuda jakby sie wydawalo. ja mam teraz złote i maluje wneki w kolor auta a rant w polerce. mam united gray.
By stefdeath -  01 cze 2012, 22:04
 -------
#74185
camilo pisze:możecie pomóc mi tez w wyborze koloru felg. Coś mnie kręcie żeby zmienić kolor tylko nie wiem w jaki kolor pójść. Myślałem o pomarańczowym tak samo alboo jakimś graficie, co o tym myślicie ?? Może stefdeath byś coś pomodzil z tym zdjęciem ??
Z góry wielki dzięki
proszę bardzo:

Obrazek

Obrazek

ja tradycyjnie już głosuję za pozostawieniem serii ;)