Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By roberciak -  15 wrz 2008, 21:50
 -------
#12104
witam mam prosbe
potzebuje fotki skrzynki bezpiecznikow i przekaznikow z komory silnkia u mnie byly braki i chce sprawdzic gdzie co dokladnei powinno byc golf tak jak w tytule GTI z USA 2007r
z gory dziekuje
pozdrawiam robert
Awatar użytkownika
By krz_p -  18 wrz 2008, 8:08
 wielkopolskie
#12131
poszukaj na naszym forum
oraz na www.golf5gti.com
i www.golfmkv.com

zdjêæ jest w necie ca³a masa, trzeba tylko poszukaæ
a jak bêdziesz potrzebowa³ dok³adniejszych informacji to zrób zdjêcie u siebie i popro¶ aby kto¶ wykona³ podobne swojego auta
By roberciak -  18 wrz 2008, 10:54
 -------
#12136
a jak bêdziesz potrzebowa³ dok³adniejszych informacji to zrób zdjêcie u siebie i popro¶ aby kto¶ wykona³ podobne swojego auta[/quote]


to przeciez napisalem wczesniej-czytaj ze zrozumieniem
potrzebuje fotki skrzynki bezp i przxekaznikow-tej co jest pod maska jak by bylotak latwo to bym nie oprosil o pomoc na forum
golfina ma xenony,manualna skrzynia biegow
Awatar użytkownika
By npb -  18 wrz 2008, 11:39
 -------
#12141
podejrzewam, ¿e koledze te zdjêcia nie przypadn± do gustu, czytaj ze zrozumieniem :D

skrzynka bezpieczników w komorze silnika sfotografowana tak by móg³ sobie uzupe³niæ braki w bezpiecznikach, czyli napewno fota musi byæ bez pokrywy, przynajmniej ja to tak zrozumia³em
By roberciak -  18 wrz 2008, 13:51
 -------
#12146
npb pisze:podejrzewam, ¿e koledze te zdjêcia nie przypadn± do gustu, czytaj ze zrozumieniem :D

skrzynka bezpieczników w komorze silnika sfotografowana tak by móg³ sobie uzupe³niæ braki w bezpiecznikach, czyli napewno fota musi byæ bez pokrywy, przynajmniej ja to tak zrozumia³em


dokladnie :D
wiec jak ktos moze to prosze o pomoc
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By krz_p -  18 wrz 2008, 15:39
 wielkopolskie
#12147
to trzeba by³o tak od pocz±tku, postaram siê zrobiæ, ale dzisiaj to tylko telefonem mogê zrobiæ
By roberciak -  18 wrz 2008, 15:47
 -------
#12148
moze byc tel :) aby bylo widac nr przekaznikow i w ktorym miejscu sa
moj golfik jest bez dsg,ma spryski i xenony bez skory najlepiej jak by bylo foto z golfa z podobnym wyp.

na adresik [email protected]
Awatar użytkownika
By krz_p -  18 wrz 2008, 20:31
 wielkopolskie
#12155
Zrobi³em zdjêcia, umieszczam tutaj aby by³o dla potomnych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mój jest MY08, bez xenonów, bez DSG, wersja EU

roberciak wys³a³em ci te¿ zdjêcia na maila
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2008, 7:55 przez krz_p, łącznie zmieniany 1 raz.
By roberciak -  18 wrz 2008, 22:18
 -------
#12160
oki :D dziekuje bardzo mi topomoglo

jeszce tylko mam prosbe zeby ktos zapodal fotk skrzynki z auta w ktory sa xenony i spryski