Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By trzeci5 -  24 maja 2014, 9:34
 śląskie
#132527
golfer_1984 pisze:rzeźbić przy hamulcach?? na hamulcach nie warto oszczędzać, jak nie stać na nowe to kup używane wężyki
używane ciekawe w jakim stanie będzie,przecież taki dorabiany wężyk jest tak samo okuty jak ori i jest sprawdzany ciśnieniowo,a jeśli chodzi o wężyki miedziane to cały czas sie dorabia na miarę i okuwa odpowiednimi końcówkami,chyba że ktoś sie uprze i kupuje ori przewód stalowy w serwisie
By trzeci5 -  24 maja 2014, 10:10
 śląskie
#132533
to że miedzi zamiast elastycznych przy zaciskach sie nie stosuje to wiem ja tylko miałem namyśli to że zamiast ori stalowych stosuje sie miedź i takie dorabianie i okuwanie w domowych warunkach tez może ktoś nazwać rzeźbieniem ,co do przewodów w oplocie to masz rację że z r20 nie będa stare,ale mowa była o r32 a to zmienia postać rzeczy,ale wiadomo można zapożyczyć co nieco z młodszego modelu,ja właśnie szukam odpowiednich przewodów do moich zacisków brembo,
Awatar użytkownika
By glodek -  06 cze 2014, 20:46
 wielkopolskie
#134120
:oops:

A 312mm te z GTI podejdzie 16" :) chodzi mi o zimę, a przy nowych 18" to moje ori tarcze 280mm wyglądają jak kółko do rzucania na plaży :tooth:
By golfer_1984 -  06 cze 2014, 20:52
 podkarpackie
#134121
glodek pisze::oops:

A 312mm te z GTI podejdzie 16" :) chodzi mi o zimę, a przy nowych 18" to moje ori tarcze 280mm wyglądają jak kółko do rzucania na plaży :tooth:
16 wsadzisz na zaciski 312 mm
By wozo -  09 cze 2014, 22:08
 pomorskie
#134442
krz_p pisze:po co chcesz rzeźbić i dorabiać?
nie lepiej normalnie nowe kupić?
Dla Ciebie zrobienie czegoś na zamówienie to rzeźba? Może nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Więc jeśli tak to wytłumaczę dlaczego.

Zrobiłem przewody na zamówienie, bo mają dokładnie taką długość jak potrzebowałem oraz takie końcówki jakie były potrzebne. Do tego zakład który je robi często ludziom poprawia "gotowce" kupione gdzieś w internecie. Cena znacznie niższa niż za gotowce. Chyba powinno wystarczyć :-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10