Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By stefdeath -  29 sie 2012, 9:58
 -------
#80490
stefan-16 pisze:Dobra to jak wyjaśnisz to że jednym bierze a innym nie skoro w książce jest napisane że ma brać olej?? To co mam ***** silnik bo mi oleju nie bierze??
może jeździsz jak cipka :D mi bierze tylko jak porządnie pałuję albo katuje na autostradzie jak jazda normalna to ani grama. Każdy producent ma jakieś swoje normy zużycia oleju jako dupochrony - opel przyjmuje 1l/1000km vag chyba wcale nie mniej no ale skończcie z tym zużyciem.
Prawda potwierdzona jest taka, że motul lepiej się zachowuje w ekstremalnych warunkach np. przy butowaniu i zostało to sprawdzone milion razy. Ja wolę zalewać motula i mieć mniejsze ryzyko, że wysram turbo na autostradzie.
By stefan-16 -  29 sie 2012, 10:01
 -------
#80491
Nie chce mi się już z tobą gadać bo piszesz głupoty. I wymyślasz jakiś olej Motul Kupiony w Niemczech, jak by u nas nie można było kupić od dystrybutora :lol:

stefdeath nie martw się moje GTI też dostaje po dupie i to regularnie. Nawet jak coś weźmie, to tyle że nie muszę dolewać.
By GTI -  29 sie 2012, 10:05
 -------
#80492
Powiem ci tylko tyle stefdeth czy jakoś tak z takimi jak ty cięzko dyskutować, ja cię nie obrażam a ty to robisz, bardzo latwo się denerwujesz, fajnie się czyta takie teksty typu (odnosnie samochodu) pałowanie, katowanie, butowanie itd od razu widać że INTELIGENCJA TAKICH LUDZI JEST PORÓWNYWALNA Z PAPROTKĄ KTÓRA STOI U MNIE NA OKNIE sory ale nie wiem jak to można opisać inaczej.
By stefdeath -  29 sie 2012, 10:25
 -------
#80498
GTI pisze:Powiem ci tylko tyle stefdeth czy jakoś tak z takimi jak ty cięzko dyskutować, ja cię nie obrażam a ty to robisz, bardzo latwo się denerwujesz, fajnie się czyta takie teksty typu (odnosnie samochodu) pałowanie, katowanie, butowanie itd od razu widać że INTELIGENCJA TAKICH LUDZI JEST PORÓWNYWALNA Z PAPROTKĄ KTÓRA STOI U MNIE NA OKNIE sory ale nie wiem jak to można opisać inaczej.
Ot i mi sie dostało za nic :lol: kolego czytaj uważnie posty i nie bierz tak wszystkiego do siebie. Napisałem do Stefana bo wiedziałem że zrozumie żarcik :D
Ja się wcale nie denerwuję i na pewno cie nie obraziłem a w zamian dostałem porównanie do inteligencji paprotki :).
A co do dyskusji ze mną to ja jako jedyny podałem ci powód dlaczego motul jest lepszy od innych olejów i jak na razie nie odpowiedziałeś niczym sensownym poza tym, że twoje auto ma w instrukcji że ma palić olej :lol:
No ale wybaczam ci, każdy może zbłądzić.
P.S.
GDZIE JEST MOD ?
By GTI -  29 sie 2012, 10:27
 -------
#80499
Ty wyskoczyłeś z mechaniką płynów to może zaciekawisz mnie czymś, ja nie proszę cię o wiedzę z tej dziedziny tylko ty mi teraz powiedz skoro prawie 6 lat leje według ciebie zły olej to przekonaj mnie tą mechaniką że jest inaczej. Ale pewnie jak byś miał bolida F1 to nie wątpie że pierwsze co zmienił byś olej a i nie jedno byś poprawił.
By GTI -  29 sie 2012, 10:31
 -------
#80501
Ok sorki stefdeath, ale ty też nie przekonałeś mnie niczym sensownym dlaczego miałbym go zmienić. Z tego co widać to jeśli chodzi o olej to jest tak samo jak temat opon który założyłem wcześniej ile ludzi tyle opinii, nigdy nie będzie jednogłośnie.
By GTI -  29 sie 2012, 10:36
 -------
#80502
do stefan-16 nie oceniaj niczyjej wiedzy jeśli nie wiesz jaką posiada, skoro studiujesz na politechnice to naprawdę na różne tematy można dyskutować i się zastanawiać dlaczego tak a nie inaczej, ale ty jesteś jednostronny, tylko to i nic innego. To nie jest dobre podejście przyszłego inżyniera.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 152