Volkswagen Golf MK5

Debiutant na światowym rynku /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
Awatar użytkownika
By Maxiu133 -  17 maja 2020, 11:36
 śląskie
#281610
Witam
Mam mały problem. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak mam zakodować żeby świeciły światła do jazdy w dzień z Coming / Leaving Home ?
Aktualnie nie działa to jak należy tzn. podczas Coming Home świecą tylko Halogeny i te malutkie diody postojowe i gdy zamknę auto z pilota to dodatkowo załączają się światła do jazdy dziennej. Natomiast przy Leaving Home gdy otwieram auto świecą tylko Halogeny i diody postojowe...
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
By Maxiu133 -  17 maja 2020, 12:31
 śląskie
#281614
Nic Nie kombinowalem z Halogenami. Wszystko działało do momentu gdy spróbowałem opcji DIMM widocznej na zdjęciu. Chciałem zobaczyć jak zachowują się światła dzienne gdy kierunkowskazy jest włączony. Po przywróceniu wcześniejszej opcji przestały działać światła dzienne z Coming Leaving Home.
Na pewno da się je załączyć ponownie tylko nie wiem gdzie tego szukać w obdeleven.
Obrazek

Dodano po 16 godzinach 55 minutach 42 sekundach:
Poradziłem sobie z tym. Jeszcze raz zmieniłem na DIMM i ponownie na Originalne i cudem działa. Sorry za kłopot i dzięki za pomoc.