Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Pidzers -  03 wrz 2010, 12:00
 dolnośląskie
#29459
TotenKopf pisze:Wyłączyć postojowe w ogóle i zostawić włączone kierunki jako postojowe?
Nie wiem w jakim ustawieniu zdjęcie przedstawia światła. Czy tak ustawił ktoś dzienne?
Tak czy siak ładnie to wygląda.
Zmniejsz natężenie postojówek na 0% i powinno być OK, ale nie robiłem osobiście tego :)
Awatar użytkownika
By Tyson -  03 wrz 2010, 16:47
 mazowieckie
#29469
mam ustawioną amerykę północną i wtedy świeci się bez postojówek. Myślę, że wystarczy aktywować tylko te kierunki i będzie wsio grało.
By TotenKopf -  03 wrz 2010, 17:52
 -------
#29470
Też mam aktywowaną Amerykę Północną i świecą się światła mijania bez postojówek ale w tej opcji nie ma z tego co sprawdzałem możliwości aktywacji kierunków. Jak ktoś to rozkminił to dawać wskazówki jak to zrobić. Ja myślę, że to funkcja zastąpienia postojowych przednimi kierunkami.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  03 wrz 2010, 21:08
 pomorskie
#29475
TotenKopf pisze:Też mam aktywowaną Amerykę Północną i świecą się światła mijania bez postojówek ale w tej opcji nie ma z tego co sprawdzałem możliwości aktywacji kierunków.

dziwne, bo ja też mam Amerykę Północną i przednie postojówki u mnie się palą razem z przyciemnionymi do 30% światłami mijania, ponadto aktywowałem przednie kierunki jako postojowe (30%), natomiast postojówki jak ktoś chce można wyłączyć (0%) i zostawić same kierunki
By TotenKopf -  03 wrz 2010, 21:26
 -------
#29480
No faktycznie dziwne. U mnie na dziennych palą się tylko światła mijania. Nic nie "mieszałem" aktywowałem tylko Amerykę Północną.
Zrobię zrzuty ekranu i wkleję potem jakie mam kodowanie.
Awatar użytkownika
By marnon -  12 maja 2014, 17:56
 śląskie
#130932
mettenos pisze:
mam Amerykę Północną i przednie postojówki u mnie się palą razem z przyciemnionymi do 30% światłami mijania,
- pytanie 1 ) gdzie w VCDS można zmniejszyć % światła mijania w trybie Ameryka Północna - wg mojej instrukcji w bajcie 8 ale ja tam nie mam takiej opcji
-pytanie 2) czy można ustawić światła dzienne w drogowych tak jak to ma mk6 ? jeśli tak to jak :cool: sterownik mam 30
Awatar użytkownika
By marnon -  12 maja 2014, 21:06
 śląskie
#130969
Pidzers pisze:
bercik-20 pisze:masz dzienne ustawione na dlugich i sciemnione czy mi sie tylko wydaje
Kolega dareckiigo2 zrobił :mrgreen:
dareckiigo2 pisze:Zrobiłem światła dzienne w miejscu świateł drogowych, wygląda to tak:
Obrazek
Co do kierunków na pozycyjne, to przypadł mi do gustu ten mod i u mnie zostaną już włączone 8)

mettenos to jak to jest - nie da się na bank? czy tylko w niektórych typach lamp?

u mnie niestety bajt 8 wygląda tak :

Obrazek

ale udało mi się to znaleźć w bajcie 20 :burp:

Obrazek
By jootix -  12 maja 2014, 21:31
 podlaskie
#130974
kolega dareckiigo2 z tego co kojarze to wykorzystał instalacje elektryczną z halogenów i podłączył ją pod długie, jak dobrze pamiętam. Ma ustawione światła dzienne na halogenach stąd ten efekt i oczywiście brak halogenów :D Wygląda to fajnie
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  13 maja 2014, 8:53
 pomorskie
#130999
marnon pisze:

mettenos to jak to jest - nie da się na bank?
da się, ale nie kodowaniem tylko modem z instalacją jak napisał kolega wyżej

ale udało mi się to znaleźć w bajcie 20 :burp:
i gitarra :D
Awatar użytkownika
By marnon -  13 maja 2014, 13:33
 śląskie
#131029
mettenos pisze:
marnon pisze:

mettenos to jak to jest - nie da się na bank?
da się, ale nie kodowaniem tylko modem z instalacją jak napisał kolega wyżej

ale udało mi się to znaleźć w bajcie 20 :burp:
i gitarra :D
dokładnie mett... gitara :burp: