Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  13 maja 2007, 9:30
 kujawsko-pomorskie
#4975
Bardzo ciekawy i oryginalny zestaw. Jutro bedê w serwisie to siê zapytam.
Jestem tym zainteresowany mimo ¿e zrobi³em swoj± instalacjê.
Mo¿e bêdzie mo¿na dokupiæ sam± wi±zkê.
By kuba94 -  30 paź 2007, 12:56
 pomorskie
#6828
Jest w ofercie dostepny taki zestwa cena okolo 1060 zl ale czy sama wiazke mozna dokupic tego nie wiedza w serwisie . Moze komus sie uda dowiedziec czy jest do kupienia wiazka sama to prosze o info
Awatar użytkownika
By djsewek -  04 lis 2007, 21:29
 -------
#6868
maluszek >>

Mam pytanko, jaki symbol zarowek wchodzi do tych halogenow?
Chcialbym sobie wsadzic zarowki Ala'xenon w halogeny, aby miec podobne swiatlo z lamp xenonowych.
Tak chyba mozna? :P
By kuba94 -  27 gru 2007, 0:01
 pomorskie
#7394
Mo¿na kupiæ wi±zki te¿ od nich tak powiedzia³ mi elektryk ale czy to prawda to sprawdzê na dniach bo przed ¶wiêtami ma³o chêtni byli do wspó³pracy ( nie mo¿na by³o siê do dzwoniæ) chyba ze ma kto¶ ju¿ z nimi do¶wiatczenie to proszê o zamieszczenie informacji

VOLKSWAGEN Elektro-Systemy Sp. z o.o. specjalizuje siê w produkcji wi±zek elektrycznych. Firma pracuje w systemi "just in time". Wytworzone wi±zki odpowiadaj± za obs³ugê tablicy rozdzielczej, reflektorów, skrzyni biegów, o¶wietlenia wewn±trz samochodu, ¶wiate³ cofania, ¶wiate³ stopu i innych. Przyk³adowe modu³y funkcyjne wi±zek to: ABS, Air Bag, klimatyzacja, nawigacja, tuner tv i in.
SE Bordnetze Polska. Sp. z o.o.
tel. 0 95 733 57 00
adres
66-400, Gorzów Wielkopolski, Walczaka 25
woj. lubuskie