Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  03 lis 2014, 20:35
 zachodniopomorskie
#149234
Krzycho pisze:ściemniają się a spisuje się dobrze, ja tam na to nie narzekam... tylko co kto wsiada to jest WOW to tak się da??
mam pytanie zamówiłem wszystkie moduły od Tomnika do jetty ale jeszcze nie dotarły, teraz czy ten z doświetlaniem po włączeniu świateł pasuje w środek lampki podświetlenia nóg czy jest to inne rozwiązanie?
Awatar użytkownika
By Sajmon -  20 gru 2014, 10:48
 śląskie
#155208
Nastille pisze:To jak podłączyć to nie problem, chodzi mi jak zrobić "myk" z podświetleniem podczas jazdy, bez wymiany borderza i wpinania się w zapalniczkę tylko w potencjometr (którym kablem jak i gdzie).
Nie musisz się wpinać w potencjometr tylko w obojętnie jaki przewód od podświetlania, zazwyczaj szary. Np szary przewód włącznika świateł. Aby to działało musisz oczywiście mieć dołożony ten jeden kabelek do lampek od oświetlenia ambient podczas jazdy.
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  20 gru 2014, 11:03
 zachodniopomorskie
#155213
Nastille pisze:To jak podłączyć to nie problem, chodzi mi jak zrobić "myk" z podświetleniem podczas jazdy, bez wymiany borderza i wpinania się w zapalniczkę tylko w potencjometr (którym kablem jak i gdzie).
Kup moduły od Tomnika i tam masz wyprowadzony przewód i diodę w module diod. Te zdjęcia co widzisz to w 99% na modulach Tomnika
By Tomek2202 -  20 gru 2014, 11:23
 wielkopolskie
#155218
A czy te moduły od Tomnika co dają tą czerwoną poświatę podczas jazdy to trzeba jakiś dodatkowy kabelek gdzieś podłączyć, nie chodzi mi o regulację natężenia tylko żeby świeciło.
Awatar użytkownika
By Sajmon -  20 gru 2014, 11:25
 śląskie
#155219
Tomek2202 pisze:A czy te moduły od Tomnika co dają tą czerwoną poświatę podczas jazdy to trzeba jakiś dodatkowy kabelek gdzieś podłączyć, nie chodzi mi o regulację natężenia tylko żeby świeciło.
Tak jak pisałem wyżej, do szarego przewodu w aucie np od włącznika świateł. W tych od Tomnika będziesz już miał taki kabelek wyprowadzony, wystarczy się wpiąć w aucie.
By Nastille -  20 gru 2014, 11:43
 dolnośląskie
#155231
PinkFloyd pisze:
Nastille pisze:To jak podłączyć to nie problem, chodzi mi jak zrobić "myk" z podświetleniem podczas jazdy, bez wymiany borderza i wpinania się w zapalniczkę tylko w potencjometr (którym kablem jak i gdzie).
Kup moduły od Tomnika i tam masz wyprowadzony przewód i diodę w module diod. Te zdjęcia co widzisz to w 99% na modulach Tomnika

I te moduły zakupię po świętach, tylko nie wiedziałem że jest tam dodatkowy przewód. Jakby ktoś miał zdjęcie tego modułu byłbym wdzięczny, bo ciągle chodzi mi to pogłowie i jak nie zobaczę to mi główka spokoju nie da ;D
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 17