Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  04 lut 2014, 20:25
 warmińsko-mazurskie
#119042
Pewnie,że tak, :D wyjmujesz obecną lampkę wymieniasz w niej żarówkę jaką chcesz i masz kolor podświetlenia np: jasny , niebieski itp. albo wkładasz jakieś moduły oświetlenia lub jakieś żarówki ledowe. Co uważasz i na co masz chęc :tooth:
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  04 lut 2014, 20:42
 warmińsko-mazurskie
#119046
Powiem tak, troche jest ciężko na necie je dostać, :( ale trzeba szukać-zaglądać to może coś sie trafi, albo nie raz koledzy na w dziale sprzedam mają, musiśz obserwować. :) Ale z tego co zrozumiałem to piszesz że masz lampki tylko Ci kolor nie odpowiada, bo są żółte, :( to po co lampek szukać, jak tylko możesz żarówki zamienić :tooth:
By trzeci5 -  23 lut 2014, 0:15
 śląskie
#121403
mam pytanie odnośnie czasu świecenia tych lampek z oświetlenia przestrzeni na nogi,można czas świecenia ustawić za pomocą VCDS-a bo moje świeca kilka sekund i gasną a wydaje mi sie że powinny świecić tak długo jak lampka w podsufitce,pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  23 lut 2014, 8:11
 pomorskie
#121416
trzeci5 pisze: wydaje mi sie że powinny świecić tak długo jak lampka w podsufitce,pozdrawiam
u mnie w Mk5 gasły razem z oświetleniem podsufitki, tak samo jest w A3 8P choć mam ledy, zdziwiony jestem że u ciebie gasną wcześniej
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 17