Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By mwsoft -  23 cze 2012, 10:28
 dolnośląskie
#76123
major pisze:Ale co Wy za zamieszanie wprowadacie dająć screeny z bordnetza od Audi ? Zacznijmy od tego - kto ma go w Mk5 ?
Dokładnie. To zostało już sprawdzone, bordy z VW naszego typu nie mają tych opcji od footwell LED i innych które są w tym "rozszerzonym" kodowaniu które krąży po necie...
Awatar użytkownika
By major -  23 cze 2012, 11:06
 mazowieckie
#76130
1 6 D pisze:30 bajtowe 3C8 ma te funkcje na pewno bo CC ma diodowe oświetlenie nóg.
Owszem, tylko same 4 lampki LED do footwela to tez za malo. Zapomniałes dodac ze CC ma jeszcze podświetlane listwy progów a to dodatkowe WATy i całość nie zgłasza juz błedu.
By mwsoft -  23 cze 2012, 11:42
 dolnośląskie
#76137
major pisze:
1 6 D pisze:30 bajtowe 3C8 ma te funkcje na pewno bo CC ma diodowe oświetlenie nóg.
Owszem, tylko same 4 lampki LED do footwela to tez za malo. Zapomniałes dodac ze CC ma jeszcze podświetlane listwy progów a to dodatkowe WATy i całość nie zgłasza juz błedu.
No ja mam 4 lampki z CC i jest na styk, żeby błędu nie wywalał :) Jak się jedną odepnie to 50/50, raz wywali, raz nie ;)
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  17 sie 2012, 21:28
 kujawsko-pomorskie
#79747
A jak montujecie prawą lampkę ( strona pasażera ) , tam jest elastyczna mata. Cz trzeba montować w tej macie?
By jurgeen -  18 sie 2012, 0:37
 pomorskie
#79764
towar raczej deficytowy
wiem że u chinoli można kupić warningi i footlighty za 150zł chyba ze wszystkim, wtyczkami, pinami, kabloteką
będę zamawiać do siebie warningi od nich, jak ktoś chce się skusić na wysyłkę zbiorową to zapraszam
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  18 sie 2012, 9:04
 kujawsko-pomorskie
#79772
Krzycho pisze:w plastiku od schowka jest tam miejsce
zobacz na foto
Faktycznie jest miejsce na montaż - nie zauważyłem. Myślałem że jest ono niżej przy nogach pasażera. Dzięki
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  18 sie 2012, 10:56
 śląskie
#79776
jurgeen pisze:towar raczej deficytowy
wiem że u chinoli można kupić warningi i footlighty za 150zł chyba ze wszystkim, wtyczkami, pinami, kabloteką
będę zamawiać do siebie warningi od nich, jak ktoś chce się skusić na wysyłkę zbiorową to zapraszam
muszę nad tym pomyśleć . ile około wysyłka koszta?

warningi na 4 drzwi i lampki oswietlenia 4szt ?
By soja -  24 sie 2012, 7:59
 zachodniopomorskie
#80123
Panowie, to podsumowując:
- Czy można PLUG & PLAY do oświetlenia podłogowego użyć lampek z PASSATA CC, zakładając, że botnetz jest 30 bitowy?
- Czy tęz będzie wtedy opcja delikatnego świecenia podczas jazdy?
- Jaki kolor dają te lampki? Ładniejszy od ori standardowych volkswagena?
- czy ktoś ma doświadczenia z lampaki z nowego vw cc (po liftingu)?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17