Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By emiter -  30 sie 2007, 14:33
 łódzkie
#6273
maluszek pisze:Uda³o siê to komu¶ w³±czyæ (modu³ wska¼nikó)? Bo w³±czy³em w Golfie rodziców i ¶wieci ca³y czas, pomimo tego, ¿e w zbiorniku jest p³yn. Wersje EU nie maj± czujników, czy jak?
Z tego co uda³o mi siê doczytaæ to nie wszystkie wersje maj± czujnik p³ynu do spryskiwaczy. W moim golfiarzu akurat niestety nie ma, polecam sprawdziæ przy zbiorniku p³ynu, mo¿e od spodu bedzie widaæ. Przymierzam sie do instalacji (groszowa sprawa jakies 25-30PLN), razem ze spryskiwaczami do lamp i paroma innymi pierdo³ami.
Awatar użytkownika
By miszi -  04 wrz 2007, 19:45
 -------
#6307
U mnie nie ma czujnika- wiem sprawdza³em- aktualnie siê skoñczy³ a kontrolka ¿adna siê nie ¶wieci :(
Awatar użytkownika
By maluszek -  05 wrz 2007, 1:10
 mazowieckie
#6311
miszi pisze:U mnie nie ma czujnika- wiem sprawdza³em- aktualnie siê skoñczy³ a kontrolka ¿adna siê nie ¶wieci :(
a masz zaprogramowane wska¼niki na u¿ywanie czujnika? bo to ¿e siê nie ¶wieci wcale nie oznacza, ¿e go nie ma. chocia¿ prawdopodobieñstwo, ¿e jest jest równie¿ ma³e.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  07 lut 2008, 14:22
 kujawsko-pomorskie
#8078
Sprawdza³em u siebie . Przy zbiorniku p³ynu spryskiwaczy nie ma ¿adnego czujnika do pomiaru poziomu.
Awatar użytkownika
By team-am -  07 lut 2008, 14:34
 łódzkie
#8079
U mnie jest i sie zapala przy niskim stanie
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  07 lut 2008, 17:27
 -------
#8080
kurcze u mnie niema a ostatnio bardzo by mi sie przyda³ bo wyjecha³em w trasê u domu 5L p³ynu a w zbiorniczku pustki :( no i nic nie pika³o nic nie mruga³o.....