Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By larix -  12 lis 2007, 10:55
 -------
#6905
W golfie 5 jest takie czerwone ¶wiate³ko w drzwiach czy ono to tylko odblask czy powinno siê palic przy otwartych drzwiach.
Awatar użytkownika
By miszi -  12 lis 2007, 22:19
 -------
#6908
Ale w Golfach EU posêpili na instalacjê i nie ma :evil:
Awatar użytkownika
By maluszek -  19 lis 2007, 1:23
 mazowieckie
#6966
miszi pisze:Ale w Golfach EU posêpili na instalacjê i nie ma :evil:
po tej stronie bajora w Golfach ju¿ te¿ nie ma. chyba od tego rocznika modelowego. vw strasznie zuba¿a ten sam model z roku na rok.
Awatar użytkownika
By tygrysek -  27 lis 2007, 15:10
 -------
#7048
maluszek pisze:
miszi pisze:Ale w Golfach EU posêpili na instalacjê i nie ma :evil:
po tej stronie bajora w Golfach ju¿ te¿ nie ma. chyba od tego rocznika modelowego. vw strasznie zuba¿a ten sam model z roku na rok.
Jak siê nie mylê to w momencie debiutu Golf V mia³ antene w tylniej szybie (a nie tego druta jak teraz) i chyba w standardzie ESP .... ale z tym drugim to moze gdzie¶ ¼le wyczyta³em .... Faktycznie Ciecia VW robi spore .... a¿ sie boje MK VI po zapowiedziach jak to uda sie VW obni¿yæ koszty produkcji w VI wzglêdem V :(
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  27 lis 2007, 16:10
 -------
#7049
wojtek pisze:http://www.team-dezent.at/homepage/main.php?menuitem=5

tutaj jest spis kilku fajnych przeróbek. Kto¶ to chyba ju¿ wrzuca³ nawet na foro.
tak tak kole¿ko podawa³e¶ ju¿ t± stronê ale za cholerê nie mog³em tego znale¼æ, mo¿e wrzuci to do katalogu Miniwarsztatownia
Awatar użytkownika
By maluszek -  27 lis 2007, 21:15
 mazowieckie
#7050
tygrysek pisze:Jak siê nie mylê to w momencie debiutu Golf V mia³ antene w tylniej szybie (a nie tego druta jak teraz) i chyba w standardzie ESP .... ale z tym drugim to moze gdzie¶ ¼le wyczyta³em .... Faktycznie Ciecia VW robi spore .... a¿ sie boje MK VI po zapowiedziach jak to uda sie VW obni¿yæ koszty produkcji w VI wzglêdem V :(
Ta antena na tylnej szybie to pomy³ka. Mam tak± w Jetce i klnê na marny odbiór stacji (a jedno radio ju¿ mi wymienili). W starej Jetce mam kikuta na dachu i te same stacje odbieraj± o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
By npb -  29 lis 2007, 20:33
 -------
#7082
Mam taka antenke w tylnej szybie i szczerze mówi±c nie narzekam, do tego radyjko blaupunkt hamburg mp 57 które ponoæ tuner ma nie za dobry ( wyczytane gdzie¶ na forum), z czym oczywi¶cie te¿ sie nie zgadzam
By wojtek -  29 lis 2007, 20:59
 mazowieckie
#7085
jak to antenke w szybie? ja mam z poczatku 2004 roku i mam taka antenke mala z tylu cos na rekina :D. Wcale nie narzekam, a nawet jestem bardzo zadowolony, a co najwazniejsze nic mi nie wystaje :).
Awatar użytkownika
By tygrysek -  30 lis 2007, 0:14
 -------
#7088
wojtek pisze:jak to antenke w szybie? ja mam z poczatku 2004 roku i mam taka antenke mala z tylu cos na rekina :D. Wcale nie narzekam, a nawet jestem bardzo zadowolony, a co najwazniejsze nic mi nie wystaje :).
Po prostu w szybie :) nie bylo ani "p³etwy rekina" ani Druta :) Popatrz na Allegro na Golfy z 2003/2004 roku ... mo¿liwe ze nie z Polski ... Tak by³o :)
Awatar użytkownika
By team-am -  30 lis 2007, 11:06
 łódzkie
#7091
wojtek pisze: ja mam z poczatku 2004 roku i mam taka antenke mala z tylu cos na rekina :D.
Kolega ma navi lub instalacje pod telefon :wink:

Ja u siebie równie¿ mam taka antenke w po³±czeniu z navi. W poprzednim aucie mialem radio JVC + antena ze wzmacniaczem, odbiór by³ o niebo lepszy. Teraz moge powiedzieæ ¿e jest wrêcz kiepski.

Pozdr
Micha³
By wojtek -  30 lis 2007, 11:36
 mazowieckie
#7093
nie mam navi, ale instalacje pod telefon mam :).