Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Krzycho -  05 lis 2013, 0:50
 małopolskie
#110204
160pln z wysyłką to są te philipsy 4 ledowe... LED DayLight 4 cały nowiusieńki komplet jak by co to moge podesłać fotki
By mariower -  18 lis 2013, 14:50
 łódzkie
#111302
a może ktoś jakiegoś linka podesłać takich światełek do jazdy dziennej gdzie obędzie się bez jakiegoś dociania itp. Czyli najlepiej wyjmuję kratkę-zaślepkę (tą gdzie montowane jest przeciwmgielne-ja akurat ich nie posiadam więc kratka jest "pełna") i wkłada się na tzw gotowca. Oczywiście żeby to przyzwoicie świeciło i cena nie była zaporowa.
Awatar użytkownika
By gral48 -  27 gru 2013, 18:40
 pomorskie
#113881
Trafiła się okazja więc kupiłem :
Hella LED 90mm
Czy ktoś może przerabiał już montowanie tych świateł w miejsce halogenów???
Chodzi tylko o montaż mechaniczny, elektrycznie nie ma problemu.
Awatar użytkownika
By fredric -  21 sty 2014, 9:19
 mazowieckie
#116909
Zordon pisze:Gral48 - powiedz mi, czy te LEDY mogą Ci teraz służyć również jako doświetlanie zakrętów w momencie, kiedy będziesz jeździł na światłach mijania ?
Jeżeli ma podłączone pod halogeny to mogą mu służyć do doświetlania zakrętów tylko będą słabo świeciły bo one rozpraszają światło do przodu. A w przypadku doświetlania zakrętów lepiej jak by świeciły bardziej do dołu i w danym kierunku.
Awatar użytkownika
By gral48 -  21 sty 2014, 10:54
 pomorskie
#116919
Zordon pisze:Gral48 - powiedz mi, czy te LEDY mogą Ci teraz służyć również jako doświetlanie zakrętów w momencie, kiedy będziesz jeździł na światłach mijania ?

Tak mogą, ale chyba to nie to co halogeny, Hella maja ukierunkowane swiatło, a te swiecą do "góry", tak aby były widoczne.
chyba, ze chcesz aby "robiły" za dodatkowy kierunkowskaz z przodu.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 45